Ah Kalbim 67. Bölüm Özeti? 25 Aralık Özetinde Neler Oldu?

Ah Kalbim 67. Bölüm Özeti? 25 Aralık Özetinde Neler Oldu?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Akşam olduğunda Ahbi bir önceki sabah gibi Daadi’ye yakalanmamak için Ahbi özlediğini bahane ederek Daadi ile yatmak ister. Ama yatak odasına geldiğinde Daadi odada bulamaz ve Ahbi  de battaniyenin altına sokulur yatar. Aradan biraz süre geçince Pragya’da uyumaya gelir. Ancak geçen gece Ahbi üzerine düştüğü ve Daadi’ye sabah yakalanmak üzere olduğu için onunda aklına Daadi’nin yanında hizmet etme bahanesi ile odasına gider. Battaniyenin altında yatanın Daadi olduğunu sanan Pragya konuşmaya başlar. Kanal7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim her geçen gün izleyiciyi kendine bağlamaya devam ediyor. Yeni bölümde bakalım bizleri neler bekliyor?

Ah Kalbim 67. Bölüm Özeti? 25 Aralık Özetinde Neler Oldu?

Ahbi ise hiç kımıldamadan ve kendisini açık etmeden Pragya’yı dinlemeye başlar. Pragya Daadinin bacaklarına masaj yapmak ister ama battaniyenin altında ki Abhi bu durumdan hiç memnun kalmaz ve ayaklarını çeker. Pragya ise Daadi’ye sen bu masajı severdin ne oldu der. Bacaklarına masajı sevmediysen sırtına masaj yapayım der ve masaja başladığında içeri Daadi ve kuzeni odaya girer. Kuzen Pragya’ya burada ne yaptığını sorar. Pragya Daadi’ye masaj yaptığını söyleyince arka taraftan Daadi’nin sesini duyunca yataktan hızla kalkar. Pragya battaniyenin altındaki kim o zaman diyerek battaniyeyi kaldırdığında Abhi’yi görünce şok olur. İkili Dadinin yanında yatmak için kavga ederler 🙂 Bu durum Daadi ve kuzenin çok hoşuna gider. Bülbül ise balkonda ablası Pragyanın durumunu düşünür. Purab da Bülbül’ün yanına gelir ve her şeyin yoluna gireceğini söyler ve ikili romantik dakikalar geçirmektedir. Purab ve Bülbülün yakınlaştığını gören  Aaliya çılgına döner. Odasını alt üst eder. Sesleri duyan Tanu Aaliya’nın yanına gelir ve onu sakinleştirmeye çalışır. Bu sırada Aaliya elindeki bıçak ile elini keser ama yarası çok derin değildir. Tanu hemen müdahale eder.

Abhi, Pragya ile aynı yerde yatmamak için kaçmaktadır. Abhi Pragya’nın aynı yerde olduğunu görünce salona gidip orada yatar. Su içmek için kalkan kuzen, Abhi’nin salonda yattığını görünce hemen Daadiye haber verir. Daadi salona gelir ve Abhi ye neden burada yattığını sorar. Abhi Daadiyi karşısında görünce şaşırır. Daadi neden bana torun vermiyorsunuz diye Abhi ve Pragyaya kızar. İkisi de bahane ile oradan uzaklaşır. Sarla ise kına için gerekli eşyaların taşınması için Purvi’nin adını söyler. O gelemez dediğini duyan Pragya neden diye sorunca Sarla durumu anlatır. Bunun üzerine Pragya onun yanına gider ve ben hiçbir şey yapmadığına inanıyorum sadece zaman geçsin doğrular ortaya çıkacaktır deyip onu teselli eder. Bülbülün kınası başlar. Daadi hediye paketlerinden içinde kitap olanı hem Pragya’ya hem de Abhi’ye hediye eder. Çocuk isimleri seçme konusunda kılavuzluk yapacak bir kitaptır bu. Abhi konuşma arasında 100 tane çocuk yaparız deyince herkes güler.

Bülbül kına için hazırlanırken Purab ona, Abhi ile Pragyanın birleşmesi için kıskandıracağız der. Bülbül ise yolda giderken Neil’i görür ve Pragyanın beni kaçıran Neildi sözlerini anımsar. Arabayı onu öldürmek için daha da hızlı sürer. Neil arabadan çıkınca başını taşa çarpar ve yaralanır. Bu arada Bülbül de arabada yaralanmıştır. Hemen hastaneye kaldırılır. Pragya ise dua ederken Abhi de yanına gelir kardeşin Purab’ın aşkı ile iyi olacak merak etme diye onu teselli eder ve oradan ayrılır. Bülbülün durumu iyi gittiğine dair haber alan Ahbi be Purab Mutluluktan birbirlerine sarılırlar. Polis ise Bülbülün neden kaza yaptığını açıklayıp Neil’in de yaralandığını ve bu hastanede gözetim altında olduğunu söyler. Aaliya soluğu Neil’in yanında alınca Neil beni Bülbülün yanına götüreceksin diye zorlar. Neil polisleri aşıp Bülbülün odasını bulmaya çalışırken Abhi ve Purab onu görür ve döverler. Polis Neil’i tekrar yakalar. Pragya ise sessizce polise bu kaçırılma işinin arkasında kim varsa bize bildirin zira masum insanlar suçlanıyor derken Mitali onları dinlemektedir. Polis Neil’i sorgulayacağını söyler. Mitali bu durumu kötü ikiliye söyler. Aaliya bakar ki bu işin içinden çıkamıyor hemşire kıyafetleri giyer ve hain bir plan yapar.

 

Etiketler: ah kalbim 25 aralık özeti ah kalbim 67. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL