Ah Kalbim 68. Bölüm Özeti? 26 Aralık Salı- Pragya Manken Oluyor!

Ah Kalbim 68. Bölüm Özeti? 26 Aralık Salı- Pragya Manken Oluyor!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Aaliya hemşire kıyafeti ile içeri girerken Sarla neden giriyorsun diye sorar. Doktor hastanın üzerini değiştirmek için der. Sarla bende geleceğim deyince Aaliya sesini değiştirir ve yaraları çok korkunç korkarsın burada bekle der. Aaliya içeri girer ve damar yolunu açar. Ah Kalbim 26 Aralık Salı 68. bölüm özetini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 68. Bölüm Özeti? 26 Aralık Salı

Abhi ise polisin Neil’i içeri atmasını ister ama öncesinde konuşmayı diler. Neil ile yüleşen Abhi Neil’in Bülbül’den özür dilediğini ve hatalı olduğunu söylediğini öğrenir. Abhi peki bu kaçırılma olayına kim var diye sorar. Neil yalan söyleyerek Purvi’yi hedef gösterir. Purvi ise Sarla ile ilgili kötü sözler söyleyince Pragya ona bir tokat aşk eder. Purvi ise buraya kanıt ile geleceğim der. Pragya ağlamaya başlar. Tanu ise Aaliya’ya bu nasıl oldu deyince herşeyin bir plan dahilinde olduğunu söyler. Mitali ise olanları duyar. Pragya oldukça mutsuzdur.

Abhi Pragya’yı güldürmeye çalışır ancak bunu başaramaz. Aaliya ise Purab’a Bülbül’ü dışarı götürmesi gerektiğinden bahseder. Purab kamera çekimleri için Pragya’nın gelmesini ister. Pragya başta kabul etmez ancak sen olmazsan Tanu olacak deyince kabul etmek zorunda kalır. Abhi’nin Pragya’nın model olmasından haberi yoktur.Basın yeni modeliniz kim deyince o da herhalde sürpriz bir isim der bende bilmiyorum der. Abhi Purab’a yeni modelimiz kim diye sorunca Purab yapımcıya sor der. Bunun üzerine Abhi ise önemli değil der.

Abhi daha sonra basına yaşadığı olaydan çok etkilendiğini yeni albümünde aşkın derinliklerinden bahseden şarkılar olacağından bahsedince basın muhabirlerinden biri eşiniz ile birlikte idiniz galiba deyince yorumu hayranlarıma bırakıyorum der. Bu sırada yapımcı yeni modeli sahneye çağırır. Pragya’yı gören herkes şok olur. Pragya ve ona eşlik eden model birlikte poz verirken Abhi Pragya’dan çok hoşlanır ama bir taraftan sinir olur. Zira yanıda başka bir erkek vardır.

[pembetext]Ah Kalbim 69. bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: ah kalbim 25 aralık özeti ah kalbim 68. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL