Ah Kalbim 69. Bölüm Özeti? 27 Aralık Özetinde Neler Olacak?

Ah Kalbim 69. Bölüm Özeti? 27 Aralık Özetinde Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Abhi Pragya’nın reklam filminde oynamasını istememektedir. Yönetmen Abhiyi ikna etmek için Pragyanın bu iş için harika olduğunu ama isterse değiştireceğini söyler. Purab, Abhinin Pragyanın kıskanmasından hoşnut olur. Tanu ise Pragya’yı Abhinin manken yaptığını düşünüp hesap sormaya gidecekken Aaliya onu sakinleştirir. Aaliya gider ve Purab a Tanu’nun geldiğini haber verir. Purab bunun yapımcının tercihi olduğunu Tanuya söyler. Abhi Pragya ile karavandadır ve Pragya’ya güzel göründüğünü söyler ama Pragya’nın orada olduğundan haberi yoktur. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim de Abhi Pragya’yı kıskanıyor mu yoksa? Hepsi ve daha fazlası yazımızın devamında..

Ah Kalbim 69. Bölüm Özeti? 27 Aralık Özetinde Neler Olacak?

Fark ettiğinde de şaşırır. Pragya yı sıkıca tutar ve o kıyafetin içinde herkes sana bakıyor der. Tanu ise hala Abhi diye bağırmaktadır. Abhi bunu duyunca ben Tanuyu oyalarken sen saklan der. Purab ise bu arada reklam çekimlerinde konuşması gerekenleri Pragyaya gösterince Pragya metinde olan romantik cümleleri söyleme konusunda tedirgin olur ama Purab onu ikna eder. Purab ve Aaliya planları hakkında konuşurken Tanudan Abhi’nin uzaklaşmasını sağlayacağız demelerini duyar ve Aaliya oyununuzu bozacağım diye kendi kendine söz verir.

Çekim başlar ama Pragya konuşma metnindeki sözleri söylemekten utanır ve söyleyemez. Abhi kesin şu çekimi deyince Tanu Pragyaya kızacak diye sevinrken Abh karşısındaki oyuncuya kızar. Konuşma metnini alır ve Pragyaya seni seviyorum der. Pragya gözyaşı içinde konuşma metnini okur ve Abhiye sarılır. Herkes  bu durumu övünce ikinci çekime gerek kalmayacaktır. Abhi utanır ve oradan ayrılır. Abhi karavanda olanları düşürken Purab gülümser. Neden gülüyorsun diye Abhi sorunca kıskandın hatta içindeki duyguları söyledin der. Daha sonra Pragya Sarla’nın evine giderken Abhi de kendi evine gelir. Pragya Bülbül’ün durumunu öğrenip evine döner. Abhi ve Purab ile Bülbül’ün evine gelirler. Bülbül Neil’in yakalanıp yakalanmadığını merak eder. Abhi ona cesur olduğunu ve yakalandığını söyler. Abhi ona mabede götürüp evlenmelerini sağlamak istese de Bülbül düğünümde dans etmek istiyorum deyince herkesin hoşuna gider ve düğün için iyileşmesini bekleyeceklerini söylerler.

Purab Aaliya’ya kendisine yardım etmek istediği için teşekkür ederken Tanu onları duyar ve Aaliya’ya kızar. Pragya ise Abhi’ye süt götürür ama kazayla Abhi’nin yüzüne süt dökülür. Abhi kızarken Pragya da korkar. Abhi yüzünü silmek için Pragya’nın şalını alır. Bu sırada Purab Pragya’yı yarın ki çekim için gelmesi konusunda ikna eder. Pragya gelir. Purab ondan saklanmasını ister. Hemen ardından Abhi de gelir. Balkonda saklanan Pragya az kalsın Abhiye yakalanacakken Pragya öyle bir yere gelir ki düşmek üzeredir. Aşağıdan onu görenler intihar ediyor zanneder. Abhi de sesleri duyar ve Pragya’yı görür hava nasıl deyip el sallar. Pragya da ona el sallar. Abhi onu kurtarmaya çalışırken başarılı olamaz. Purab ise düşme  ihtimalini düşünerek yangın barikatı için istekte bulunmak ister ama Abhi adımın böyle duyulmasını istemiyorum deyip onu durdurur. Tombiş sen teklifine cevap vermedim diye ölmek mi istiyorsun der. Sen ölürsen ben ne yaparım deyince burada ömür boyu yaşayabilirim der zira duymak istediklerini duymuştur şimdi.

[pembetext]Ah Kalbim 70. Bölüm Özeti? Tanu Hamile![/pembetext]

Etiketler: ah kalbim 27 aralık özeti ah kalbim 69. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL