Ah Kalbim 7 Şubat Çarşamba Özeti Fragmanı? 111. Bölüm Neler Olacak?

Ah Kalbim 7 Şubat Çarşamba Özeti Fragmanı? 111. Bölüm Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 111. bölünde; Tanu Vijay ile Pragya arasında bir şeyler olduğu konusunda Pragya’yı sıkıştırınca Pragya dayanamaz ve kendisini öldürmeye çalışan ismin Vijay olduğunu açıklar. Abhi ise bunu duyunca Vijay’a kızar. Aaliya ise Vijay’a sakın adımızı verme diye tehditte bulunur. Vijay ise hafıza kaybı yaşıyor numarası yapar. Pragya ise Vijay’a kendisini kiralayan kişinin ismini vermesini ister. Ah Kalbim 7 Şubat Çarşamba özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 7 Şubat Çarşamba Özeti Fragmanı? 111. Bölüm Neler Olacak?

Pragya Vijay’a hapse gireceğini eğer isim verirse kendi yerine onun gireceğini söyler. Vijay ise kendini kurtarmak için kendisini kiralayan kişinin aileden biri olduğunu söyler. Bunu duyan herkes şok olurken asıl şok ise verdiği isimdir. Vijay Abhi’nin ismini verir. Vijay bu sözü ile serbest kalırken Pragya ise Abhi’den şikayetçi olmaz ve polisler gider. Abhi üzgün bir şekilde odasında otururken Pragya yanına gelir ve Abhi’nin suçsuz olduğunu yüzüne söyler.

Bülbül, Purab ve Daadi ise bir araya gelir ve Bülbül Pragya’ya Abhi’ye bir oyun oynamasını teklif eder. Tanu, Aaliya ve Raj ise Vijay’ın isimlerini vermediği için derin bir oh çekerken Raj ise Abhi’nin ismini vermeyi kendisinin Vijay’a söylediğini söyler. Vijay ise Raj’ı arar ve ona yararına olacak bir bilgi vereceğini söyler. Vijay Pragya’ya bir isimin yardım ettiğini bu ismi vermek için ise para istediğini söyler. Aaliya ise Vijay’ın ne kadar aç gözlü olduğunu söyler. Abhi ise Pragya’ya yakınlaşmaya çalışır.

Pragya’da Abhi’ye yakınlaşır. Abhi bu duruma şaşırmakla birlikte oyun olduğunu anlar ancak bozmaz ve Pragya’ya daha da yaklaşır. Ancak ikili belli süre sonra daha ileri gitmez ve geri adım atarlar. Abhi ile Pragya birbirlerine sarılırlarken bir taraftan ise uyurlar. Abhi imzayı almak için çabalasa da bir sonuca ulaşamaz. Ronnie ise Tanu ile Aaliya’nın Vijay ile buluştuğunu ve yanlarında bir kişinin daha olduğunu söyler. Bunun üzerine Pragya ise bu kişiyi mutlaka bulmaları gerektiğini söylerken Ronnie’ye dikkatli olmasını söyler.

Ah Kalbim 111. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 7 şubat ah kalbim özeti ah kalbim 111. bölüm özeti ah kalbim 7 şubat çarşamba özeti ah kalbim 7 şubat fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL