Ah Kalbim 70. Bölüm Özeti? 28 Aralık Neler Olacak? Tanu Hamile!

Ah Kalbim 70. Bölüm Özeti? 28 Aralık Neler Olacak? Tanu Hamile!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim’in 70. Bölümü’nde Abhi Pragya’ya sensiz yaşayamam teklif edildiğinden nasıl cevap verilir bilemediğim için cevap veremedim der. Abhi Pragya’nın elinden tutarak onu kurtarır. Abhi ve Pragya sarılır ve Purab ise onları alkışlar. Abhi söylediğim sözler sadece onu kurtarmak içindi der. Purab öyle ise ona bir tokat at der. Dizinini 70. bölüm özeti yazımızın devamında..

Ah Kalbim 70. Bölüm Özeti? 28 Aralık Neler Olacak?

Abhi ise Pragya’ya bir daha bana sıkıntı yapma der. Pragya ise ağlamaktadır. Purab tüm olanları Bülbül’e iletir. Abhi Daadi’ye sarılır ve neden üzgün olduğunu bilmediğini ve yanlış hareket ettiğini söyler. Daadi ise bunun nedeninin aşk olduğunu söyler. Evlilikte bir kişi alttan almak zorunda kalır. Neyseki senin Pragya gibi bir eşin var. O çok iyi biri der. Pragya ise Sarla’nın evine doğru gider. Yolda Tanu’nun ailesi ile karşılaşır ve gerçekte onların kim olduklarını bilir. Tanu ise ailesini Pragya’nın ailesine gönderdiğini Abhi’ye söyler. Abhi Tanu’yu kovar hatta kapıyı içerden kilitler. Tanu göz yaşları içinde kalır. Tanu evine gittiğinde ise Pragya onu beklemektedir. Annemin kalp şikayeti varken bu yaptığında ne oluyor şimdi diye kızar.

Purab ise durduk yere Robin’e kızan Abhi’nin yanına gelir ve sen benim arkadaşımsın Pragya’yı sevdiğini biliyorum bunu sende anlamalısın der. Abhi ise Pragya’yı neden sevmediğini sorgular. Purap ise onu kurtardığını ve kıskandığını hatırlatır. Abhi ise gözlerini kapatır ve onu özlediğinin farkına varmıştır. Tanu ise Pragya’ya hamile olduğunu söyleyince Pragya onu hastaneye götürür. doktor ise Tanu’ya yeni hamile kalmışsın der. Pragya üzgün bir şekilde eve dönerken Abhi Pragya’yı arar ve onunla konuşmak istediğini söyler.

Abhi Pragya gelse de ondan özür dilesem diye düşünür. Tanu hamile olduğunu Abhi’ye ilk kendi söylemek ister. Pragya eve gelir ve balkona doğru gider. Abhi mutlu olduğunu söyler. Pragya ise Tanu’nun hamile olduğunu öğrendi galiba ondan mutludur diye düşünür. Pragya bebeği düşünerek Abhi’ye onu sevmediğini söyler. Abhi ise bu sözlerden sonra şok olur. Bu nasıl sevgi sen düğün günümüzde bile Tanu ileydin der. Abhi Pragya’ya tokat atar. Pragya oradan uzaklaşırken Abhi üzgündür ve söylenmeye devam eder. Pragya ise gözyaşları içindedir.

[pembetext]Ah Kalbim 71. bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: ah kalbim 28 aralık özeti ah kalbim 70. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL