Ah Kalbim 72. Bölüm Fragmanı Özeti? 30 Aralık 2017 Tüyoları!

Ah Kalbim 72. Bölüm Fragmanı Özeti? 30 Aralık 2017 Tüyoları!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Pragya doğacak bebek mutlu olsun diye kendini feda etmektedir. Abhi’nin kendinden nefret ermesini ve evden kovulmayı hayal eder. Abhi ve Aaliya uzun zamandır konuşmamışlardır. Ah Kalbim 30 Aralık 2017 72. bölüm özeti yazının devamında sizlerle.

Ah Kalbim 72. Bölüm Fragmanı Özeti? 30 Aralık 2017 Tüyoları!

Pragya’yı Daadi nedeniyle hayatlarından çıkaramadıkalarından bahsederler. Akash ise eve içmiş bir halde gelir. Sabah olunca Daadi seçtiğim kız ile yarın evleneceksin der. Akash odasında Racha’nın fotoğraflarına bakar ve onun ile dertleşir. Daha sonra Tanu arar ve Kürtaj için çok az kaldı diye uyarır. Bu arada Abhi Pragya’nın yanına gelirken Pragya’nın yanlışlıkla kapıyı kapatmasından sonra parmağı kapıya sıkışır. .

Pragya Abhi’nin parmağının acısının geçmesi için uğraşırken bir taraftan Rachna’yı ikna etmeye çabalar. Abhi Pragya’ya neden durgun olduğunu sorar. Pragya ise arkadaşının hamile ve erkek arkadaşının ise evli olduğunu söyleyince Abhi’nin aklına Rachna gelir. Oysa Pragya Tanu’yu kast etmektedir. Pragya hem Akash’ı hem de Rachna’yı mabede çağırır. Aynı yere gelen ikili Pragya’nın oyununa geldiğini fark eder. Pragya’nın mantıklı konuşmasından sonra ikili birbirinden özür dilerler. İkili evlenirken adamın biri onları görür ve Sureshe haber verir.

Bu sırada eve gelen gelin adayı sürekli Abhi ile selfi çekinen garip biridir. Damat gelsin denince Abhi Akash’i arar ama telefonu kapalıdır. Suresh yetişir ancak Pragya mantıklı açıklamaları ile Suresh’i de ikna eder. Suresh evlenen çifte dua eder. Suresh onlara sarılır. Akash ve Rachna boyunlarına taktıkları süs ile herkesin içine çıkar ve evlendiklerinden bahseder. Bunun üzerine Daadi Akash’a okkalı bir tokat atar. Pragya ise onların arkasından gelerek büyük bir gururla onları kendisinin evlendirdiğinden bahseder. Ancak Akash’ın annesi tavrını değiştirmeyince Rachna’da ağlar. Kahrolur.

[pembetext]Ah Kalbim 73. Bölüm Özeti? Abhi Tanu’yu Sıkıştırır![/pembetext]

Etiketler: ah kalbim 30 aralık fragmanı ah kalbim 30 aralık özeti ah kalbim 72. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL