Ah Kalbim 73. Bölüm Özeti? 31 Aralık Tüyoları- Abhi Tanu’yu Sıkıştırır!

Ah Kalbim 73. Bölüm Özeti? 31 Aralık Tüyoları- Abhi Tanu’yu Sıkıştırır!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Pragya tüm aileyi ikili için karşısına alacaktır. Taji ise Akash’ın gelin olarak getirdiği Racnha’yı asla kabul etmeyeceğini beyan eder. Pragya ise bu konuda Akashna’ya en büyük haksızlığın Daadi tarafından yapıldığını söyler. Abhi ünlü olduğundan ona gösterilen ilgi ile Akash’a gösterilen ilginin farklı olduğunu söyler. Daadi’nin kuzeni Daadiş ise Pragya’ya herkesin içinde tokat atar. Ah Kalbim 73. bölüm özeti yazımızın devamında..

Ah Kalbim 73. Bölüm Özeti? 31 Aralık Tüyoları!

Pragya tokat karşısında ne yaparsanız yapın doğru bildiklerim karşısında susmam der. Pragya eğer Taji çifti kabul etmez ise oğlunu kaybedeceğini ve bu evden ayrılacağını söyler. Pragya yeni evli çiftleri odasına götürürken ortalık adeta buz kesmiştir. Rachna Pragya’ya kendileri için aileyi karşısına almamasını söylese de Pragya dinlemez. Abhi olan biteni sessizce izlemektedir. Abhi Pragya’nın Daadi’ye karşı böyle davranmayacağını bunun bir nedeni olduğunu ve bunu ortaya çıkaracağını söyler. Odaya girince Abhi Pragya’ya su ikram eder. Pragya kabul etmez. Abhi bu gece mükemmel bir oyunculuk sergilediğinden bahseder. Pragya şaşırır ve ne demek istediğini sorar. Abhi ise seni tanıyan Daadi’ye böyle davranmayacağını iyi bilir der. Abhi hesap sorar. Pragya ise Daadi bunu haketti diyerek çaktırmaz.

Abhi yoksa bu işin arkasında Daadi’de mi var der. Pragya ise gördüğün her şey doğru Daadi ile birlikte hareket etmediğini söyler. Abhi ise bu işte bir bit yeniği var ama Pragya bana söylemiyor diye düşünür. Bu arada Sarla ile Biji Bülbül’ü iyileştirmek için çeşitli yiyecekler yedirirler. Pragya Daadi’nin yemek ve ilaçlarını evin hizmetçisine vererek onları Daadi’ye vermesini ister. Daadi’nin bunları kim gönderdi sorularına ise evin aşçısı cevabını vermesini, kendisini sorması halinde ise uyuduğumu söylemesini ister. Bu olaya ise Abhi uzaktan şahit olur. Abhi Daadi’nin yemek yemediğini fark edince kendi yedirmeye çalışır. Pragya’nın kendisine söylediği sözlerin zoruna gittiğinden bahseder. Akash ve Rachna ise odalarında kıyafetlerini yerleştirirken Akash yeni kıyafetler almak gerekir karnın büyüdüğünden eskiler olmayacak der. Rachna ise eskilerle idare ederim der.

Abhi ise Pragya’nın sakladığı konuyu öğrenmek için onu takip ederken Pragya Tanu ile evin arka kısmında buluşur. Tanu ile Pragya bebek hakkında konuşurken Abhi olanları duyar ve şok olur. Tanu’nun bebeğinin kendinden olmadığını düşünür ve Tanu’nun odasına giderek bu bebek nasıl oldu diye sorar. Tanu ise sarhoş bir vakitte oldu dese de Tanu2ya inanmaz ve gider. Sonrasında ise Pragya ile Tanu’nun evine gidip Tanu’nun yalan söylediğini kanıtlamak ister. Abhi Tanu’yu evine girerken yakalar ve bebeğin kimden olduğu sorusunu sorar. Tanu ise yalan söylemeye devam eder.

[pembetext]Ah Kalbim 74. bölüm Tanu Hamileliği Kesinleşir! Tıklayınız[/pembetext]

Etiketler: ah kalbim 31 aralık özeti ah kalbim 73. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL