Ah Kalbim 74. Bölüm Özeti? 1 Ocak 2018- Tanu’nun Hamileliği Kesinleşir!

Ah Kalbim 74. Bölüm Özeti? 1 Ocak 2018- Tanu’nun Hamileliği Kesinleşir!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Pragya ile Abhi Tanu’nun evine gelir ve şüphelerinin gitmesi için test yapılmasını önerir. Pragya böyle bir durumun bebeğe vereceği zararlardan bahsetse de Abhi eğer test yapılmazsa bebeği kabul etmeyeceğini söyler ve Tanu’nun başka çaresi kalma ve Tanu’ya süre verirler oradan ayrılırlar. Ah Kalbim 74. bölüm özeti yazımızın devamında.

Ah Kalbim 74. Bölüm Özeti? Tanu’nun Hamileliği Kesinleşir!

Abhi yukarı çıkar ve Daadi’nin üzgün olduğunu görür ve nedenini sorar. Daadi ise Pragya ile bu kadar iyi anlaşırken neden birden değiştiğini anlamadığını söyler. Bunun üzerine Abhi bunun nedenini çözeceğini söyler. Pragya ise Daadi’yi üzdüğü için üzülür ancak Akash ve Racnha’nın evliliklerinin kabul görmesi ve Tanu’nun bebeğini Abhi’ye kabul ettirmek için böyle davranmak zorunda olduğunu düşünür. Abhi Daadi’nin üzülmesinden bir plan yapar ve Pragya’ya sarhoş numarası yaparak ağzından laf almaya çalışırken ikili birden kendini yatakta bulur ve duygusal anlar yaşanır.

Tanu ise gerçeklerin ortaya çıkmasından çok korkmaktadır. Bunun için hastanede bu olayla ilgili usulsüzlük yapacak bir doktor arar. Ancak Abhi bebeğin kime ait olduğunu ortaya çıkaracak testi klinikte yapıldığını öğrenince oraya gider. Tesadüfen Sarla’da Bülbül’ün yüzü ile ilgili test sonuçlarını almaya gelmiştir. Hastanede Tanu Sarla ile karşılaşır Sarla ona burada ne yapıyorsun der. Tanu ise Sarla’yı görmeyi beklemediğinden panik yapar. Arkadaşının bu hastanede işleri olduğunu ve ona yardım etmek için geldiği yalanını söyler.

Abhi’de Sarla’yı görünce saklanacak yer arar. Eğer Sarla’ya yakalanırsa hem kızı ile evli olup hem de Tanu’yu hamile bırakmış denmesinden korkar. Bu yüzden bir sedye bulup üzerini beyaz bir çarşaf ile örter. Hastane de çalışan hizmetli ise sedyeyi yerine yani morga götürür. Morga geldiğinde ise Abhi birden ayağa kalkar ve görevli korkarak çığlık atar ve oradan kaçar. Sarla hastaneden gittikten sonra Tanu’nun yaptırmış olduğu test sonucunda hamile olduğu ortaya çıkar. Abhi böyle bir şeye inanmaz ve doktora bir yanlış olmalı der. Doktor ise yanlış olmadığından bahseder. Abhi bunun üzerine hastaneden bir hışım ile ayrılır ve Pragya ile duygusal anlar yaşar.

[pembetext]Ah Kalbim 75. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: ah kalbim 1 ocak 2018 ah kalbim 75. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL