Ah Kalbim 75. Bölüm Özeti Fragmanı? 2 Ocak- Tanu Eve Döner!

Ah Kalbim 75. Bölüm Özeti Fragmanı? 2 Ocak- Tanu Eve Döner!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Tanu’nun hamilelik testinin pozitif çıkması Pragya ve Abhi’yi üzmektedir. Ancak Pragya Abhi’ye evli olmadan olan çocuklara toplum iyi bakmaz o yüzden bunu kabullenmesi gerektiğinden bahseder. Sarla sonuçları alıp eve gelince Biji’ye Pragya’yı hastanede gördüğünü ve hamile olabileceğini söyler. Abhi Tanu’dan Pragya’nın isteği üzerine özr diler.  Ah Kalbim 75. Bölüm özetini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 75. Bölüm Özeti Fragmanı? 2 Ocak- Tanu Eve Döner!

Pragya Tanu ve Abhi’nin bir bebeği olması üzerine bebeğin anne ve babasız büyümesini engellemek için Tanu’yu Abhi’nin karısı olarak aileye nasıl kabul ettireceğini düşünür. Bu sırada Aaliya ise Purab’ın peşine düşer. Purab dışarıda birisi ile buluşur. Aaliya adamdan bilgi almak ister ancak alamaz. Pragya ise odaya gider ve ışığı açmadan Abhi’yi rahatsız etmeden yatağa doğru giderken ayağı yerde yatan Abhi’ye takılır ve düşer. Bunun üzerine Abhi’ye ne yaptığını sorar o da kendini cezalandırdığını söyler. Pragya ışığı açar ve prizde kan olduğunu görür ve Abhi’ye bakar ki eli kesilmiştir. Pragya hemen müdahale eder ve bu sırada kendisini unutmasını ve bebeği ile ilgilenmesi gerektiğini söyler.

Abhi Pragya’ya Daadi buna izin vermez deyince Pragya çok istediği torununu eline verince kabul etmek zorunda kalır der. Pragya Abhi’ye kendisini düşünmemesi gerektiğinden bahseder. Abhi’yi teselli eder. Sabah olduğunda Pragya ve Abhi konuşur. Abhi Tanu’yu bu eve nasıl getireceğini sorar o da bir yolunu bulacağını söyler. Abhi, Tanu ve Aaliya’nın seni evden kovmak için çok uğraştıklarını ancak başaramadıklarını şimdi kendi isteğinle gidecek olman doğru bir hareket mi diye sorar. Pragya ise buna mecbur olduğundan bahseder. Abhi Pragya’ya kendisini sevip sevmediğini sorunca Pragya sevmediğini ama saygı duyduğunu söyler. İkili bir birlerine aşk ile bakar. Tanu ile Pragya telefonda konuşur ve Pragya evden Tanu’yu getirmek için çıkar.

Daadi Abhi’nin odasına gelerek Pragya ile konuşmak istediğinden bahseder. Abhi ise bazı işler dolayısıyla çıktı deyince Daadi kızar ve neden onunla birlikte gitmediğini sorar. Daadi Abhi’ye Pragya ile sorunlarının olup olmadığını sorar. Abhi olmadığını söyler ve bazı sıkıntıların bir kaç güne düzeleceğinden bahseder. Pragya ise Tanu’nun evinde yangın çıkarır ve bu sayede Tanu’yu eve getirir. Daadi’ye olayı anlatır. Daadi ise Aaliya’nın arkadaşı olarak Tanu’yu eve getirmesinin doğru bir karar olduğunu söyler.

[mavitext]Ah Kalbim 76. Bölüm Özeti Pragya Para Çalar! Tıklayınız[/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 2 ocak özeti ah kalbim 75. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL