Ah Kalbim 76. Bölüm Özeti? 3 Ocak- Pragya Para Çalar!

Ah Kalbim 76. Bölüm Özeti? 3 Ocak- Pragya Para Çalar!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Pragya Tanu’yu evde tutmak için Tanu hakkında güzel sözler söyler. Tanu’nun aileden biri olduğundan bahseder. Tanu Pragya’nın odasına baş ağrısı hapı için gelir ve oraya oturur. Pragya hapı bulmak için kıyafet odasına giderken Abhi ve Daadi de odaya girer. Abhi Daadi tanımasın diye Tanu’nun üzerine tül duvak atar. Ah Kalbim 75. Bölüm özetini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 76. Bölüm Özeti? 3 Ocak- Pragya Para Çalar!

Daadi Pragya’yı sorar. Abhi ise yatağın üzerinde diye Tanu’yu işaret eder. Daadi duvağı açmak ister ancak Abhi Tanu’yu kıyafet odasına götürmeyi başarır ve duvağı Pragya’nın kafasına geçirmeyi başarır. Abhi Pragya’nın yüzünü boyar. Korkunç hale gelen duvağı açan Daadi korkar. Pragya’da ne oluyor diye düşünürken aynaya bakar ve kendinden korkar. Abhi ile cilveleşen ve sürekli konuşan bu ikilinin durumuna Tanu sinir olur. Pragya Tanu’ya dua zamanı tepsiyi kendisini yerine almasını ve Daadi’ye yakın olmasını, böylece daha çok göze gireceğini söyler. Tanu tepsiyi alır ancak tepsideki yağ merdivenlere dökülür. Tanu kaçarak odasına gider.

Daadi ise yağdan dolayı merdivenlerden düşmüştür. Mitali yağı Tanu’nun döktüğünü söylese de Pragya araya girer ve hayır ben döktüm der. Daadi’ye de gözünün önüne baksaydın deyip çıkışır. Bildiğiniz Kemal Sunal Şener Şen sahnesine benzer bir sahne gerçekleşir. Pragya Kemal Sunal’a özenmiş ve adeta Şener Şener’e (Daadi) kendini kovdurmak ister 🙂 Daadi ise neye uğradığını şaşırır. Kuzen Daadi ise Pragya’da bir şeyler var ama ne der. Bu sözleri Tanu duyar. Pragya Tanu’ya gider ve Daadi’ye zarar vermemesi gerektiğini söyler. Pragya yeni bir plan yapar. Planda Pragya hırsız durumuna düşecektir. Pragya dolaptaki parayı alır ve Tanu’ya getirir.

Tanu bu paraların bir kısmı ile sahte gayrı menkul aldığına dair evraklar hazırlatır. Para istenir. Ancak Kuzen Daadi parayı almaya gidince para olduğu yerde yoktur. Adeta kuş olup uçmuştur. Bu durumu herkese söyler. Tanu ise Pragya’yı suçlar. Pragya yalandan da olsa kendini savunur. Tanu ise kanıtı olduğundan bahseder. Tanu daha da ileri gider ve Pragya’nın burada olmasının tek nedeni paradır der. Abhi ile evlendiğinden beri para çalmaktadır der. Pragya gözyaşlarına boğulurken Tanu ise kanıtını göstermek için ev ahalisini odasına götürür. Aaliya br taciz yalanı ile Purab’ı arar ve yanında kalmasını hatta uyumasını sağlar. Aaliya mutludur. Sarla ise kızının Daadi’ye davranışlarının tuhaf olduğunu Rachna’dan tesadüfen öğrenir.

[pembetext]Ah Kalbim 77. Bölüm Özeti – Pragya Hamile mi? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: ah kalbim 3 ocak 2018 ah kalbim 75. bölüm tüyoları ah kalbim 76. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL