Ah Kalbim 77. Bölüm Özeti Fragmanı? 4 Ocak- Pragya Hamile mi?

Ah Kalbim 77. Bölüm Özeti Fragmanı? 4 Ocak- Pragya Hamile mi?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Tanu herkesi toplayıp Pragya’nın odasına götürür ve paraların olduğu çantayı Akash’a verir. Tanu Daadi’ye gördün mü inandın mı der. Daadi ise Pragya’nın hırsız olduğuna asla inanmayacağını söyler. Bunun üzerine bir kanıtı daha olduğunu söyleyen Tanu avukatını arar ve sahte kağıtları alır. Ah Kalbim 77. bölüm özetini yazımızın devamına bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 77. Bölüm Özeti Fragmanı? 4 Ocak- Pragya Hamile mi?

Tanu bu kağıtları da gösterir ve daha da ileri giderek annesi hakkında ileri geri konuşur. Bunun üzerine Pragya annesini karıştırmaması gerektiğini söyler. Abhi’de oraya gelir. Daadi Sarla’yı eve gelmesi konusunda arar. Pragya ise bir itirafta bulunarak parayı çaldığını söyler. Ancak annesinin bundan haberi olmadığından bahseder. Taji, Mitali ve Tanu ise hırsızın evden atılması gerektiğini söylerler. Tanu polisi arayacağından ve tutuklanması gerektiğinden bahsedince Abhi olaya müdahale eder. Pragya’ya odasına git der ve Pragya gitmek istemeyince onu odasına sürükler. Tanu ise Abhi’ye kızar. Abhi ise Pragya’nın masun olduğundan bahseder.

Tanu madem öyle karnımdaki bebekten herkesin haberi olsun o zaman der. Abhi gerçekleri söylemesi için Pragya’yı ikna etmek isterken Daadi ise Pragya’nın kendisinden bir şeyler sakladığını söylemesi üzerine Pragya gerçekleri sonra açıklayacağını ve annesine bir şey söylememelerini ister. Bir rapor gelir ve içerisinde Pragya’nın hamile olduğu yazar. Abhi Daadi’ye Pragya’nın hamile olduğunu söyler. Pragya şoktadır. Bu haber üzerine Daadi ise Pragya’nın paradan kullanma hakkı olduğunu söyler. Akşam evde parti düzenlemek ister. Kuzen Daadi ise Tanu’ya Abhi’nin baba olacağını söyler. Tanu kendisi hakkında konuşulduğunu zanneder. Ancak gerçeği öğrenince şok olur.

Tanu Pragya’nın nasıl hamile kaldığını Abhi’ye sorar. Abhi ise son zamanlardaki bebeklerin nereden çıktığını anlamadığını söyler. Pragya ise Abhi’yi sevdiğini ağzından kaçırır. Daadi Pragya’ya mücevher hediye eder. Daadi çıkınca Abhi raporu kendisinin değiştirdiğini Tanu yerine Pragya yazdığını söyler. Tanu bunları duyunca Abhi’ye git ve benim ismimi yazdır der. Abhi gittiğinde parti vardır. Abhi bir şey söylemeden Sarla’ya Daadi anneanne olacaksın der. Sarla sevinir. Pragya ve Abhi ise Daadi’nin duygusal konuşmasından sonra oradan ayrılır.

[pembetext]Ah Kalbim 78. Bölüm Özeti? Abhi ve Pragya Öpüşür![/pembetext]

Etiketler: ah kalbim 4 ocak neler olacak ah kalbim 77. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL