Ah Kalbim 78. Bölüm Özeti? 5 Ocak Cuma Fragmanı- Abhi ve Pragya Öpüşür!

Ah Kalbim 78. Bölüm Özeti? 5 Ocak Cuma Fragmanı- Abhi ve Pragya Öpüşür!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Pragya ve Abhi olanlar hakkında yine tartışırlar. Abhi’de Pragya’da içki içerler. Abhi Pragya’ya gerçekten hamile olsan ne kadar güzel olurdu der. Pragya ise beni bir kere öpmedin bebek nasıl olacak der. Pragya ben öpmeyi bilmiyorum deyince Abhi ise ben sana öğretirim der. Ah Kalbim 78. Bölüm özeti yazımızın devamında..

Ah Kalbim 78. Bölüm Özeti? Abhi ve Pragya Öpüşür!

Abhi ve Pragya birden düşer. Tanu içeri girer ve birbirlerini öpmeye çalışırken görür. Tanu Abhi’yi engellemek istese de Abhi devam eder. Pragya Tanu’yu yere yatırır. Abhi’de hadi bebeğini alıp Daadi’ye götürelim ve bu Pragya’nın bebeği diyelim der. Abhi bıçak isteyince Tanu oradan kaçar. Tanu aşağıya inerken Kuzen Daadi Tanu’ya Pragya hamile olduğu için işleri onun yapmasını ister. Bülbül eve gelir ve şaşırır. Tanu Abhi’ye gerçekleri anlatmasını isterken Abhi Daadi zarar görür düşüncesi ile bundan vazgeçer. Bunun üzerine Pragya gerçekten hamile kalsın deyince Pragya ben gerçekleri söylerim der.

Bülbül ablası gerçekleri sakladığı için ona kırgındır. Purab da Abhi’ye kızar. O da kendisine haber vermemiştir. Pragya gerçeği Bülbül’e söyleyecekken kuzen Daadi gelir. Daadi Pragya’ya dikkatli olması gerektiğinden bahseder. Pragya merdivenden düşecekken Pragya onu tutar. Tanu ise onları yakın görünce gidin gerçekleri anlatın der. Pragya Daadi’ye bir şey söyleyeceğinden bahseder. Bu sırada Daadi fenalaşır. Doktor ise fazla sevinmekte zararlıdır der. Abhi bunun üzerine partiyi durdurur. Misafirler gider. Abhi Daadi için endişelenir ve Pragya’da ona destek olur. Abhi Pragya’ya ne seni ne de bebeğimi bırakırım der.

Tanu gelir ve ne yaptıklarını sorar. Pragya Tanu’ya Daadi iyi değil deyince Tanu o her zaman böyle der. Abhi ise Tanu’ya kızar ve vicdansız der. Abhi Pragya’yı överken Tanu’ya bebek ile ilgili kimseye bir şey söylememesi gerektiği sözünü alma ister. Yoksa kendisininde sözünü tutmayacağını söyler. Bülbül Pragya’nın odasında Pragya ile konuşur. Pragya Bülbül’e gerçekleri anlatamaz. Ancak Tanu içeri girer ve Bülbül’ün kafasındaki örtüden onu Pragya zanneder ve gerçekleri söyle der. Bülbül ise geriye döner ve Tanu’ya ne söyleyecekmiş ablam der. Pragya Tanu’dan çıkmasını ister Bülbül ise engeller.

[mavitext]Ah Kalbim 79. bölüm Özeti? Nikhil Aşık Olur![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 5 ocak cuma özeti ah kalbim 5 ocak fragmanı ah kalbim 78. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL