Ah Kalbim 79. Bölüm Özeti Fragmanı? 6 Ocak Cumartesi- Nikhil Tanu’ya Aşık Olur!

Ah Kalbim 79. Bölüm Özeti Fragmanı? 6 Ocak Cumartesi- Nikhil Tanu’ya Aşık Olur!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Bülbül Tanu neden burada kalıyor deyince Pragya evi yandı yalanını devam ettirir. Üstüne bir de Tanu’nun bir erkek arkadaşı olduğunu ve ona taşınmak istediğini söyler. Bülbül odadan çıkınca Tanu neden yalan söylediğini sorar. Bülbül ise Abhi’ye gider ve Tanu’nun sırrını bildiğini söyler. Ah Kalbim 79. bölüm özeti yazımızın devamında.

Ah Kalbim 79. Bölüm Özeti Fragmanı? 6 Ocak Cumartesi

Abhi Bülbül2ün söylediği Tanu’nun bir erkek arkadaşı yalanına inanır ve hesap sorar ve yalan olduğunu anlar. Bülbül evlendikten sonra da bu evde yaşamak istiyorum der. Abhi ise bunu kabul edr. Abhi Purab ile Bülbül evlilik hakkında konuşurken Nikhil gelir. Abhi’ye bir reklam filminde oynaması için teklifte bulunur. Bu sırada Tanu merdivenlerden inerken Nikhil’i görür ve şok olur. Tam merdivenden düşecekken Nikhil onu kurtarır. Nikhil Tanu’dan etkilenir. Bu arada Sarla Pragya’ya hamilelikte yapılmaması gerekenleri anlatır. Sarla Daadi’ye neden böyle davrandığını sorunca Pragya Rachna’yı kabul etmeleri için der ve sarılırlar.

Abhi, Nikhil ve Purab reklam için konuşurlar. Nikhil Purab’ı düğünü olacağı için tebrik eder. Abhi ve Purab düğüne onuda davet eder. Aaliya eve gelir ve şaşkındır. Duyduklarına inanamaz ama ikiliyi tebrik eder. Abhi Aaliya ve Nikhil’i tanıştırır. Olanlar hakkında bilgi alan Aaliya Tanu’nun hamile olduğunu ve Pragya’nın ona yardım ettiğini anlar. Abhi, Purab ve Bülbül düğün için alışverişe gittiklerinde Nikhil Tanu’nun odasına girer ve kapıyı kilitler. Tanu banyodadır. Yaklaştığında Pragya içeri girer ve ne yaptığını sorar. Nikhil ise reklam ile ilgili evrakları size vermem gerektiği için sizi arıyorum der. Tanu ağır bir valizi kaldırmak üzere iken Pragya valizi alır. Pragya odaya gelir ve Abhi uyuyorken ona hayran hayran bakarken Abhi bir anda gözlerini açar ve Pragya şok olur.

Abhi Pragya’ya Bülbül’ün ısrarı üzerine aldığı yüzüğü takar ve çok yakıştığını söyler. Pragya yüzüğü çıkarmak istese de Abhi istemez ve ayrı yerlerde yatarlar. Kuzen Daadi bütün işleri Tanu’ya yıkar. Pragya üzülsede yapacak bir şey yoktur. Birde Pragya başım ağrıdı deyince Tanu’ya Pragya’ya masaj yap derler. Tanu sandalyeler ile ilgilenirken Abhi ve Pragya patlamış mısır yerler. Tanu sinirlidir. Nikhil ise Tanu’dan o kadar hoşlanmıştır ki acaba ne yapıta Tanu’yu bir daha görürüm diye düşünür.

[pembetext]Ah Kalbim 80. bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: ah kalbim 6 ocak cumartesi ah kalbim 79. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL