Ah Kalbim 80. Bölüm Özeti? 6 Ocak Fragmanı!

Ah Kalbim 80. Bölüm Özeti? 6 Ocak Fragmanı!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Ah Kalbim’de bu hafta neler olacak? Dizinin 80. Bölüm 6 Ocak fragmanını yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 80. Bölüm Özeti?

Dadi, Titali ve Dasi erkekler tarafından yapılan yiyeceklerin tadını çıkarırken Nikhil gelir. Tanu onu görmekten rahatsızlık duyar. Nikhil Mehendi işlevinin ne zaman olduğunu sorar. Abhi akşam olduğunu söyleyince Nikhil bir sorunu olduğunu söyler. Yetimhanedeki çocuklara Abhi ile tanıştırma sözü verdiğini söyler. Yalnızca 1 saat sürceğini söyleyerek Abhi’yi ikna eder. Yetimhane çocuklarını duyan Dadi’de kabul eder. Evdeki herkes yetimhaneye gider.

Tanu ise kendini kötü hissettiğini söyleyerek gitmez. Abhi ve Pragya orada kurdele keserek yetimhaneyi açarlar. Bu arada Nikhil fırsat bu fırsat diyerek Abhi’nin evine gider. 1,5 saati vardır ve bunu güzel bir şekilde değerlendirmelidir. Eve geldiğinde Tanu’nun odasına girer ve kapıyı kapatır. Tanu onu görür ve şok olur. Hemen gitmesini söyler. Yetimhanede basın mensuplarını gören Pragya Dadi’nin çocuktan bahsetme ihtimalini düşünerek oradan ayrılmayı düşünür. Abhi ile de konuşan Pragya eve doğru gider. Nikhil ise Tanu ile o gece görüştükten sonra neden bir daha aramadığını telefonlarına cevap vermediğin sorgulamaktadır.

Tanu Abhi’yi aramakla tehdit etsede Nikhil’in pekte umrunda değildir. Tanu o gecenin en kötü gecesi olduğunu ve Nikhil’i sevmediğini söyleyince Nikhil şok olur. Nikhil Tanuu’yu sevdiğini söyler. Hatta bebeğin kendisinden olduğunu bildiğini söyler. Tanu bebeğin Abhi’den olduğunu söyleyince Nikhil DNA sonuçlarını yakında öğreneceğini söyler. O gece yaşadıklarını hatırlatır. Tanu o gece içtiklerini ve hata olduğunu ve o geceyi unutmaları gerektiğini söyler. Pragya ise eve gelmiş her yerde Tanu’yu aramaktadır. Tanu bebeğin Abhi’den olduğunu söyleyince Nikhil bebeğin gerçek sahibini söylemeden gitmeyeceğini söyler. Tanu gerçekleri açıklamak zorunda kalır ve bebeğin gerçek sahibi Nikhil’dir der.

[mavitext]Ah Kalbim 81. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Nikhil Abhi’nin Tanu’yu kendisi gibi sevmeyeceğini söyler. Tanu ise onu sevemeyeceğini Abhi’yi sevdiğini kendisinin başka kızlarla mutlu olmasını ister. Bu sırada Praga kapıyı çalar. Nikhil perdelerin arkasında gizlenmiştir. Pragya sesler duyduğunu söyler ancak Tanu böyle birşey duymadığını söyleyerek yalan söyler. Pragya ayakkabıların orada biri var der. Nikhil ayakkabılarını alamadan kaçar. Bu arada ev ahalisi de eve gelmiştir. Bülbül’ün ritüelleri başlamıştır. Herkes gözlerini kapattığı için Bülbül Purab’ın yanından çekilir ve yerine Nikil’i gönderir. Purap Bülbül’ü öpmek isterken Nikil engel olur. Bu durum Abhi’nin de gözünden kaçmaz. Nikhil Tanu’nun kendisine aşık olana kadar gitmeyeceğini söyler.

Ah Kalbim 80. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: ah kalbim 80. bölüm özeti ahkalbim 6 ocak özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL