Ah Kalbim 81. Bölüm Özeti? 7 Ocak 2018

Ah Kalbim 81. Bölüm Özeti? 7 Ocak 2018

Yazar: Emre Ah Kalbim

Daaddi çok endişelendiğini söyler. Pragya neden endişeleniyorsunuz? Ben varım ya der. Kızım sen yalnız başına ne yapacaksın der. Sana bunu yaptırıp yaptırmamanın doğru olup olmadığını bilmediğini söyler. Pragra ben bu işleri önceden yapardım der ve Daadi’ye endişelenmemesini söyler. Dadi ise ama polisin olması kötü der. Pragya şaşırır siz polis hakkında mı konuşuyorsunuz der. O da evet sen ne sandın diye söyler. Ben kına hakkında konuşuyordunuz sandım der. Ah Kalbim 81. Bölüm Özeti yazının devamında..

Ah Kalbim 81. Bölüm Özeti? 7 Ocak 2018

Pragya Abhi’ye bu elbiseyi sen mi seçtin der ve onu bu elbiseyi giymekten vazgeçirmek ister. Abhi’nin elbisesini elinden alır. Abhi bu elbiseye elin değdi. Artık onu giyemem der. Pragya amacına ulaşır. Bu arada Surees arar. Pragya telefonuna bakmaya giderken bir anda Abhi’nin kolları arasında kendini bulur. İkili göz göze gelir. Surees ile buluşan Pragya o adamla konuştuğunu ve şikayeti geri almak için çok para istediğini söyler.

Pragya onunla bir de ben konuşsam der. Surees sen onunla buluşup ne yapacaksın der. Adam ben onunla buluşup konuşmak istiyorum sen ayarla der. Pragya onu evinin yakınına getirmesini ister. Surees neden der. O da evden çok uzaklaşamam der. Bu arada Purap’a kardeşi ve teyzesi Bülbül’ü sevdiği halde neden onunla evlenmediğini sorar. Purap bu konuda konuşmak istemediğini söyler. Oradan odasına çekilir. Ve Bülbül ile yaşadığı eski günleri hatırlar. Bu arada Pragya şikayetçi dükkan sahibi ile konuşur ve şikayetini geri almasını ister. O da benim bütün işim gitti der. Pragya ona para verir. Surees bu duruma sinirlenir. Neden böyle bir şey yapıyorsun der. Pragya ise evliliğim olmazsa bunlar ne işe yarar der. Dükkan sahibine para verir. Abhi’de geriden olup biteni ister ve beni tuzağa düşürmek için Pragya’nın para verdiğini düşünür.

Abhi odasında korku filmi izlerken Pragya lütfen onu kapatın der. Çünkü ben ondan korkarım der. Abhi ise senden daha korkunç değil diye söyler. Pragya odadan gittiğinde Abhi’de korkup televizyonu kapatır ve yatağına girer. O sırada Pragya beyaz elbisesi ile yatağa gelmektedir. Abhi ayna da Pragya’yı görünce onu canavar zannederek Canavar diye bağırır. Pragya’da korkar. Dadi ise kına için hazırlıkları yapmaya devam eder. O sırada Abhi ve Pragya tartışırken Tanu gelir ve Abhi Tanu’nun yanına gider. Tanu Abhi’ye elindeki kınaya ismimi yazacağım ve herkes böylece sevgili olduğumuzu öğrencek der.

[mavitext]Ah Kalbim 82. Bölüm Özeti? tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 7 ocak ah kalbim 81. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL