Ah Kalbim 82. Bölüm Özeti? 8 Ocak 2018

Ah Kalbim 82. Bölüm Özeti? 8 Ocak 2018

Yazar: Emre Ah Kalbim

Suresh, Pragya’yı Abhi ile konuşurken görür. Daha sonra Pragya’yı yanına çağırmak için telefon eder. Abhi, Pragya’nın telefonunun çaldığını görünce şüphelenir. Abhi artık Suresh ve Pragya’nın kendisine karşı plan yaptıklarından çok emindir. Bu nedenle Pragya’yı gittiği yere kadar takip etmeye karar verir. Pragya’nın Suresh ile buluştuğunu görünce iyice çılgına dönmüştür. Kesinlikle ortada onun bilmediği bir şeyler dönüyordur ve bu durum kendisiyle ilgilidir.

Ah Kalbim 82. Bölüm Özeti? 8 Ocak 2018

Suresh o sırada Pragya’yı Abhi’yi kurtarmak için satıcı adamın şikayetini geri alması gerektiğini ve adamın bunu ancak para karşılığı yapmak istediğini söylemektedir. Pragya ne yapacağını bilmez. O an aklına annesinin kendisine verdiği mücevher gelir. Bu mücevher satıcının isteğini karşılayacaktır. Pragya o mücevheri hiç tereddüt etmeden satıcıya verir.

Abhi ise olan biteni bir kenarda izlemektedir. Durumu tabi yine yanlış değerlendirmektedir. Pragya’nın mücevheri Suresh’e verdiğini görür. Abhi, Pragya’nın bu mücevheri verme sebebini kendisini şikayet edip intikam almak amacıyla Suresh’e teşekkür olarak düşünür. Abhi iyice paranoya olmuştur.

Pragya’nın tüm bunlar dışında kendisine farklı planlar da hazırladığını düşünmektedir. Bu nedenle Pragya’ya olan siniri daha da artmaktadır ve bu planların ne olduğunu bir türlü öğrenememesi onu deliye döndürür. Gece olduğunda Abhi evde korku filmi izlemektedir. Pragya, Abhi’nin korku filmi izlediğini görünce önce anlam veremez sonra da korkar.

[pembetext]Ah Kalbim 83. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: ah kalbim 8 ocak neler olacak ah kalbim 82. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL