Ah Kalbim 83. Bölüm Özeti? 9 Ocak 2018

Ah Kalbim 83. Bölüm Özeti? 9 Ocak 2018

Yazar: Emre Ah Kalbim

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 83. bölüm özeti merak konusu oldu. Ah Kalbim 83. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 83. Bölüm Özeti? 9 Ocak 2018

Mahadi işlevi devam eder. Pragya Abhi’nin şarkılarından hoşlanmamaktadır. Abhi bu duruma nasıl tepki verecek bilemediğinden ilk önce söylemeye biraz çekinir. Pragya Abhi yerine kendisinin şarkı söylemek istediğini söyler. Abhi buna izin verir. Pragya çok güzel bir melodi ile şarkı söylemeye başlar. Herkes Pragya’nın şarkı söylediğine mest olmuştur. Hayranlıkla Pragya’yı seyreder. İlk defa bu konudaki yeteneğine şahit olurlar. Pragya’da durumun farkındadır. Kendisinin bu kadar beğenileceğini düşünmemiştir. Ama Pragya şarkı söylemeyi sevmiştir.

Abhi’de aynı şekilde mest olmuş ve Pragya’yı izlemektedir. Şarkı bitiminde Abhi’de Pragya’yı alkışlamaktan kendini alamaz. Pragya’da mutludur. Herkesin beğenmesi ve Abhi’nin alkışlaması onu biraz şaşırtmıştır. Abhi bir an için her şeyi ve düşüncelerini unutur. Aliya ise ona hizmetçi gibi davranarak Pragya ve ailesine hakaret etme çabasındadır. Her zamanki gibi yine başarısız olur ve Aliya’nın bu durum sinirini bozar.

Aliya Pragya’yı küçük düşürme derdine düşmüştür ve kendini bu duruma kaptırır. Aliya bu isteğinden vazgeçmeyecektir. Aliya portakal içeceğinin içerisine alkol karıştırır ve Pragya’ya verir. Pragya içmek istemez ancak Aliya ısrar eder. Pragya Aliya’nın ısrarlarına dayanamaz ve içeceği elinden alır. Pragya içeceği tam içmek üzere iken Abh’nin büyükannesi elinden alır.

[pembetext]Ah Kalbim 84. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

[mavitext]Ah Kalbim 82. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 83. bölüm özeti ah kalbim 9 ocak 2018 neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL