Ah Kalbim 84. Bölüm Özeti? 10 Ocak 2018

Ah Kalbim 84. Bölüm Özeti? 10 Ocak 2018

Yazar: Emre Ah Kalbim

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Ah Kalbim 84. Bölüm özeti yayınlandı. 84. Bölüm özetinde Abhi Pragya’ya yeğeni tarafından içine alkol karıştırılmış bir meyve suyu gönderir ve içmesini sağlar. Yeğeni meyve suyunu amcası Abhi’nin verdiğini ve sana içirmem gerektiğini söyledi, der. Bunun üzerine Pragya ne yapacağını bilemez. Abhi’nin ne iş karıştırdığını merak ederken Abhi Pragya’ya gözükmemek için bir oyana bir bu yana kaçar. Dizinin 84. Bölüm özeti yazımızın devamında sizlerle.

Ah Kalbim 84. Bölüm Özeti? 10 Ocak 2018

Abhi’nin arkadaşı Pragya ile tanışmak ister. Ancak Pragya sarhoş olmuştur. Önce Tanu’ya şeytan der. Abhi’nin arkadaşının karısına ise kardeşi diye hitap eder. Bu durum hem Tanu’yu hem Abhi’nin arkadaşını sinirlendirir. Abhi karısının neden böyle davranmadığını bilmediğini söyler. Abhi, Tanu ve Aliya Pragya’yı sarhoş ederek odasına çekilmesini ve böylelikle Tanu ile Abhi’nin kınada birlikte olmalarını sağlamak için yaptıkaları plan tutacak mı?

Pragya odaya gitmek istemez. Aliya ve Tanu buna ısrar ederken Aliya Pragya’ya büyükanneyi kızdırıyorsun sen nasıl yaptın bunu diye hakaret etti. Dadhi ise hayır bunu hayapı biliyorum. Bunu yapan Abhi dedi ve Abhi’yi böyle birşeyi bir daha yapmaması için uyardı. Yoksa buradan giderim dedi. Abhi ne gitmesi buradan Aliya’yı göndereceğiz dedi. Aliya bu söz karşısında şok oldu. Dadhi Parla’dan Ahdi adına özür diledi. Parla Pragya’nın durumundan endişe edince Dadhi endişe etmene gerek yok Abhi Pragya’ya bakar dedi. Bu söz Tanu ve Aliya’yı şoka uğratırken kazdıkları kuyuya düştüler.

Parla ve Bülbül gitmek için ayrılırken Purap onları kendisinin bırakabileceğini söyledi. Bülbül buna karşı çıksada Purap’ın ısrarı netice verdi. Purap arabayı almaya giderken büyükanne geri döndü ve Pragya ile konuşmaya başladı. Gerçekleri söyleyeceğini söyledi. Büyükanne yarın konuşuruz dedi. Abhi Pragya’nın daha fazla konuşmaması için Pragya’yı ikna ederek odasına el ele gittiler. Tabiki bu olaya Tanu ve Aliya çok bozuldular.

[mavitext]Ah Kalbim 85. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

 

Etiketler: ah kalbim 10 ocak ah kalbim 84. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL