Ah Kalbim 85. Bölüm Özeti?

Ah Kalbim 85. Bölüm Özeti?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim kaldığı yerden devam ederken dizinin 85. bölümünde Pragya sarhoştur ve Abhi onu odasına götürmek ister. bu arada Abhi’nin teyzesi gelir ve Pragya Abhi’nin teyzesine şişko der. Teyzesi Abhi’ye ne kadar saygısız ifadesini kullanır. Abhi ise tüm bunlar sarhoş olduğu için der ve Pragya’yı bulunduğu yerden götürür. Dizinin 85. bölüm özeti yazımızda devam ediyor.

Ah Kalbim 85. Bölüm Özeti?

Pragya’yı odasına yataya yatıran Abhi’ya gitmek üzere iken Pragya aniden kalkar ve yalan söyledin beni bisiklete bindirecektin der. Abhi’ya şaşırır ve Pragya’yı idare etmek için çok zorlanır. Bir an önce odasından çıkmak ister ama Pragya’nın istekleri bir türlü bitmez. Abhi su almaya giderken Pragya yüzüne canavar maskesi geçirir ve odaya gelen Abhi’yi korkutur. Bu arada bir birlerine su atarlar. Abhi ve Pragya birbirlerini suçlamaya devam ederler.

Aliya ve Tanu ise Abhi’yi merak ederler ve neden hala gelmediğinden bahseder. Tanu Abhi’ye bakmak için Aliya’ya söyler. Aliya ise Pragya’nın kendisi hakkındaki düşünceleri söyleyeceğinden korkarak yorgun olduğudan bahseder. Tanu ise Aliya’ya çok bencilsin der. Tanu’da tam Pragya’nın odasına gidecekken vazgeçer. Pragya’nın kendisi hakkındaki gerçekleri söylemesinden korkar. Abhi ve Pragya ise tatlı bir tartışmanın içindelerdir. Pragya Abhi’nin bütün eşyalarını dağıtırken gitarını eline alır ve ceketini giyer. Gitarı çalmaya başlar ve şarkı söyler.

Pragya Abhi ile olan yalancı evliliğinden sıkıldığını ve herşeyi annesine anlatacağını söyler ve eline bir telefon alır ancak numaraları çeviremez. Annesinin bir gün herşeyi öğreneceğini söyler. Sonra Abhi’ye beni evden göndereceksin. Dört göz yok der. Abhi ise Aliya ve Purap’ın evlenmesi sonrasında gerçekleri açıklayacağını söyler. Pragya ise Aliya’nın Purap ile mutlu olamayacağını söyler. Ayrıca büyükannenin Pragya ile ilgili gerçekleri öğrenmesinin onu çok üzeceğinden bahseder. Pragya ise Abhi’ye aslında gerçekleri biliyor zannediyorsun ama benim ile ilgili gerçekleri bilmiyorsun ne kadar komik der. Abhi ise şaşırır. Pragya’ya senin ile ilgili gerçekler nedir? Çabuk bana söyle der. Pragya ise unuttum der.

[mavitext]Ah Kalbim 86. Bölüm Özeti! Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 85. bölüm neler olacak ah kalbim 85. bölüm özeti ah kalbim pragya gerçekleri açıklar


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL