Ah Kalbim 86. bölüm Özeti?

Ah Kalbim 86. bölüm Özeti?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim dizisi tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 85. Bölümünde neler oldu bir göz atalım ve 86. bölüm özetine geçelim. 85. bölümde Pragya sarhoş ve sarhoş halde Pammi Tai ile konuşuyor ve onun hakkındaki tüm duygularını dile getiriyor. Mitali bunu öğrenir ve Bulbul’un çantasından yüzüğün çıkarılmasından kimin sorumlu olduğunu öğrenmeye karar verir.

Ah Kalbim 86. bölüm Özeti?

Mitali Pragya’ya gittiğinde Pragya’yı korkunç bir maske takıyor ve korkuyor. Daha sonra, Abhi’nin sarhoş bir Pragya’yı idare etmeye çalışması vakit alıyor. Pragya, rock yıldızı Abhi olarak giyinip onu taklit eder. Sarhoş durumda Pragya, Abhi’den Alia’nın düğününü durdurmasını ister ve Abhi’ye Alia’nın Purab’dan memnun olmayacağını söylemeye çalışır. Pragya sarhoş halde Abhi’ye her şeyi açığa vurmaya çalışır. Dizinin 86. bölüm özeti yazımızda..

Pragyanın sarhoş hali Abhi’ye Purabh’ın Bulbul’ü sevdiğini söylemesi, sonra da onu söylemeye devam ediyor. Abhi sonunda bir şeyden şüphelenmez ve sonunda Pragya’yı yatak odasına taşır. Daha sonra taleplerini tamamlar ve onun için “rasagullas” alır. Bu arada, Purabh Bulbul’un ailesini evde bırakıyor ve kısa süre Bulbul ile etkileşime giriyor.

Daha sonra Abhi, Pragya’nın dadısı ile konuşur ve sarhoş bir kişinin iyileştirilmesi için önerisini ister. Tavsiyesini alır ve kararlaştırır. Fakat Pragya kendisinden kurtulmayı başarır ve Tanu’nun arabasına ulaşır ve onu rahatsız eder ve ona hakaret eder.

[mavitext]Ah Kalbim 87. bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 86. bölüm özeti ah kalbim 86. bölümde neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL