Ah Kalbim 87. Bölüm Özeti?

Ah Kalbim 87. Bölüm Özeti?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim’de heyecan kaldığı yerden devam ederken Daadi tüm gerçekleri öğrenir ve ortalık karışır. Ah Kalbim 87. bölüm özetini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 87. Bölüm Özeti?

Her şey ortaya çıkmış Daadi herkesi evden kovar.  Abhi yaptıklarının dışarı çıkar. Tanu da kovulur ve Abhi’yi görür yanına gider. Tanu Abhi’yi sakinleştirmek istesede Abhi sakinleşmez. Tanu’yu yanında istemez. Pragya ise Abhi’yi kurtarmak isterken kendisi de kovulur. Daadi ise bu parçalanmalara üzülür. Pragya odada Abhi’nin eşyalarına bakıp ağlar. Akşam olmuş ve evde artık Abhi yoktur. Daadi ise yaptıklarını savunur. Evli birinin başkasından bebeği olamayacağından bahseder. Tanu ise Abhi’nin bu halinden yararlanıp onu evine götürür ve bir takım isteklerde bulunur.Abhi kendine gelir ve bunları konuşmak istemediğini söyler. Tanu ise Abhi’yi Daadi’ye karşı doldurur. Tanu Daadi hakkında ileri geri konuşunca Abhi gereken cevabı verir.

Aaliya verdiği ifade ile Raj’ın ceza evinden çıkmasını sağlar. Abhi’nin evden ayrılması Daadi’nin yaşlı bünyesine ağır gelir. Akash durumu Abhi’ye haber verir. Abhi Daadi’ye gider özür diler ancak Daadi oralı olmaz. Pragya Abhi’yi teselli eder. Bu arada Tanu ise sabah kalktığında Abhi’yi bulamaz ve Aaliya’yı arar ve Aaliya bir şeyler üzerinde çalıştığını ve yakında Abhi’nin bebeğinin yanında olacağını söyler. Aaliya Abhi’ya karşı Raj ile kurduğu birlik ile eve gelince herkes çok şaşırır. Çünkü Raj uzun müddet oradan çıkamayacağını düşünmektedirler. Raj Abhi’ye karşı soğuk davranır. Pragya Tanu’nun evinde mektup bulur ve Tanu’nun intihar edeceği yazılıdır. Hemen Tanu’yu bulur ve engeller. Tanu Pragya’ya oyun yapmaktadır.

Pragya Daadi’ye Abhi’nin Tanu ile birlikte kalması gerektiğini bebeğin babasız büyümemesi gerektiğini anlatır. Bu arada Abhi ise konser alanında şarkı söyler ve Pragya’yı bekler. Raj ve Aaliya ise içeriye yabancı maddelerin sokulmasını sağlar. Konsere ara verildiği halde Pragya ortada yoktur. Bu sırada Aaliya Pragya’nın ağzından Abhi’e bir mektup yazar. Abhi konseri yarıda bırakıp giderken bir anda Aaliya’nın ayarladığı taşları seyirci atmaya başlar ve Pragya bir anda ortaya çıkarak bunu engeler. Abhi Pragya’ya olan aşkını bir şarkı ile dile getirir. Aaliya ise morarır.

[pembetext]Ah Kalbim 88. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: ah kalbim 87. bölüm fragmanı ah kalbim 87. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL