Ah Kalbim 89. bölüm Özeti?

Ah Kalbim 89. bölüm Özeti?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Daadi Sarlaya Pragyanın fedakarlıklarını anlatır. “Torunumdan nefret etsem de Pragyayı çok seviyorum.” der. Abhi ise Pragyanın ne kadar iyi bir arkadaş olduğunu söyler. Sarla sonunda Pragyayı sevdiklerine ikna olur ama gitmeye karar verince, Pragya ile giderken Daadi onları durdurur. “Madem öyle gitmeden son bir isteğimi yerine getir ve içerideki mabetteki lambaları yak.” deyince Pragya ve Abhi mabede giderken göz göze gelir arka fonda ise Manzilein şarkısı vardır. Bakalım bölümün devamında bizleri neler bekliyor…

Ah Kalbim 89. bölüm Özeti?

Ikili dua ettikten sonra Pragyanın terlik giymesine Abhi yardim ederken Pragyanın kolyesi Abhinin gömleğine takılır. Hamari Adhuri şarkısı çalar. Sarla ayrılacakları için Pragyaya kolyeyi vermesini, Abhi’ye de yüzüğü vermesini söyler. Daadi de aynı fikirdedir. Abhi yüzüğü çıkarırken Pragya onu durdurur ve kolyeyi vermeyeceğini söyler. Abhi Tanu ile evlenene kadar kolyeyi çıkarmayacağını söyler. Ardından da gözyaşları içinde Daadiye sarılır vedalaşır.

Ardından da Abhi’ye bakarken annesi çağırır. Tanu ise bir an önce evlenme planları yaparken Aaliya ve Raj da birlik olup hain planlar yaparlar. Evde kimsenin ağzını bıçak açmıyordur. Pragya kendi evinde Abhi de kendi odasında geçmişi düşünüpDo Pal şarkısı eşliğinde ağlarlar. Sarla ve Bulbul haberlerde Abhinin Tanu ile evleneceğini duyunca bunu Pragya duymamalı diye düşünürler. Gazetede bu haber vardır ve Bulbul gazeteyi de vermek istemez. Pragya haberi duyunca Abhi ve ailesini tebrik etmek için gider.

Gittiğinde Rachnanın da doğum yapmış olduğunu öğrenir ve sevinir. Tanu ise Nikhile bebek senin veya Abhinin fark etmez derken Pragya bunu duyar ve bayılır. Abhinin sesini duyan Tanu Pragyayı saklar.  Abhi ise Tanu ile kart beğenir. Sonrasında Nikhil Tanuyu arar ve eğer buluşmaya gelmezsen gerçeği ben söyleyeceğim diye Tanuyu sıkıştırır. Tanu gitmeye karar verir. Rachna ise baygın haldeki Pragyayı bulur. Abhi ise mabette Pragya için dua eder. Pragya ise kendine gelince hemen Abhi’yle görüşmek ister. Zira gerçekleri aldatıldıklarını söylemelidir. Abhi de düğün davetiyesini vermek için geldiğinde Bülbülden Pragyanın kendisini aradığını öğrenir.  Pragya ise ofise gittiğinde Aaliyanın gerçek yüzünü görünce ona kızsa da Aaliya hem Abhiden hem de Purabtan intikam alma peşindedir. Ama saklandığı için Aaliya onu görmemiştir.

Pragya oradan ayrılır ve yolda Abhinin başına kardeşinden dolayı gelecekleri düşünüp ağlayarak ilerler. Abhi de bir türlü Pragyaya ulaşamayınca yolunda gitmeyen bir şeylerin olduğunu düşünür. Bu sırada Purvi ve Arjunun arabası Pragyaya çarpar. Arjun Pragyayı hastaneye götürür. Abhi gergin bir şekilde eve gelir. Tanu başına masaj yapmayı teklif etse de Abhi reddeder. Abhi Pragyanın başına yaptığı masajı hatırlar ve hem üzülür hem de Pragyayı özler. Abhinin bir hayranı Pragyanın kaza geçirdiğini söyleyince Abhi neye döndüğünü şaşırır. Pragya bayağı kan kaybetmiştir ve durumu ciddidir. Abhi ise trafik olunca bisikletle hastaneye yetişmeye çalışır.

[saritext]Ah Kalbim 90. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: ah kalbim ah kalbim 89. bölüm ah kalbim 89. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL