Ah Kalbim 90. bölüm Özeti? Pragya Zengin Olur!

Ah Kalbim 90. bölüm Özeti? Pragya Zengin Olur!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Arjun ve Purvi Pragya’yı hastaneye götürmüştür. Arjun imzalanması gereken belgeleri imzalamak istemez. Aile fertlerinden biri gelene kadar bekleyelim der. Abhi ise motosikletle hastaneye gelmektedir. Purvi sonunda eşini imza konusunda ikna eder. Doktor Pragya’yı ameliyat etmek için eşinin imzası gerek deyince Purvi, Arjun’u Pragya’nın eşi gibi gösterip imza attırır. Abhi hastaneye gelince hayranları etrafını sarar. Pragya ise elinde sımsıkı tuttuğu mangalsutrası(kolyesi) ameliyata gidiyordur. Dizinin 90. Bölüm özeti yazımızın devamında.

Ah Kalbim 90. bölüm Özeti?

Abhi hayranlarından kurtulup girdiğinde Pragya ameliyata alınmıştır. Abhi, Pragya’nın ismini resepsiyondan sorduğunda burada değil cevabını alır.  Raj ise evine döndüğünde Mitali çok sevinir. Raj değiştiğini söyler. Sarla ise Pragya ortada olmadığı için iyice telaşlanır ve Abhi’yi arar. Abhi’nin de telefonu kapalıdır. Purab, Bulbul’u da alıp Pragya’yı bulmak üzere yola koyulur. Mitali onlara Pragya’nın kaza yapmış olduğunu duyduğunu söyler. İkili koşarak hastaneye giderler. Abhi’ye doktor bir hastanın ameliyata alındığını söyler. Abhi koşarak ameliyathaneye gider.

Abhi hastanın yüzünü göremez. Arjun eşini sorar. Hemşire ise eşiniz ameliyatta der. Abhi ise Pragya için gözyaşı döker. Arjun Abhi’ye dua etmesini önerir.  Pragya’ya ise kalbini çalıştırmak için şok verirlerken Pragya’nın elinden mangalsutra düşer. Pragya’nın kalp atışlarının göründüğü monitor kararır. Akash ise Abhi’yi bulur ve eve getirir. Kuzen Daadi ne oldu diye sorduğunda Abhi, Daadi’ya ağlayarak sarılır. Abhi Pragya’yı bulamadım diye ağlar. Daadi, polise başvurmayı önerirken Sarla da kızının kaybolmasından dolayı Abhi’yi sorumlu tutar. Raj ise Aaliya’ya Abhi’nin parasının bir kısmını çaldığını ve yakında Abhi’nin fakir biri olacağını söyler.

Pragya ise iyileşmiş, değişmiş bir şekilde lüks bir arabadan inip Mehra’ların evine gider. Misafirler onun güzelliği karşısında donakalır. Abhi ise odasında Pragya’ya duygusal bir mektup yazar. Tanu ise fotoğraf çektirme derdindedir. Kameraman bu ne güzellik deyip Pragya’nın resmini çekince Tanu karşısında Pragya’yı görünce şok olur. Tanu, Aaliyaya Pragya’nın döndüğünü haber verir. Aaliya da Pragyayı görünce şaşırır. Pragya Aaliya’ya öyle sorular sorar ki Aaliya ters köşe olur. Abhi aşağı indiğinde Pragya’nın sesini duyar. Pragya tepkisiz kalır. Gitmeye kalktığında Daadi ona sarılır. Pragya ilgisiz davranır.

Ah Kalbim Pragya Düğüne Gelir!

Tanu kına yakmaya davet eder. Pragya ben buraya bunun için gelmedim der. Ben buraya Aaliya için geldim deyince Aaliya neye döndüğünü şaşırır. “Bu evin sahibi benim istersem hepinizi atarım.” diye Aaliya’ya kızınca Abhi, Pragya ile yalnız konuşmak ister. Abhi: “Bunu neden yaptığını biliyorum. Seni çok özledim. Çok güzel görünüyorsun. Tanu ile evlenmemi istemiyorsun ve ben de evlenmek istemiyorum. Beraber bir çözüm bulalım. Kötü biri gibi numara yapmana gerek yok. Gidelim ve şaka yaptığını herkese söyle.” deyince Pragya : “Ben evliliğinle ilgilenmiyorum. Buraya su gibi harcadığın benim param için geldim.” der. Abhi şok olur. Aaliya iyice kızınca Pragya, evin, banka hesaplarının kısaca her şeyin Pragyaya ait olduğunu gösteren kağıtları Aaliya’ya gösterir ve susturur. Abhi bu nasıl mümkün olur deyince Pragya, Abhi’ye bu evden giderken sana bunları imzalatmıştım diye hatırlatır. Abhi şaşkındır.

[pembetext]Ah Kalbim 91. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: ah kalbim 90. bölüm neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL