Ah Kalbim 91. bölüm Özeti? Pragya Numara Yapar!

Ah Kalbim 91. bölüm Özeti? Pragya Numara Yapar!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Aaliya, Raj’a nerde olduğunu sorar. Raj ofiste olduğunu söyleyince, Aaliya Pragyadan bahseder. Raj Pragyadan kurtulmalıyız derken Abhi de Pragya’ya yalan söylediğini söyler. Pragya bütün her şey planım dahilindeydi, sizler acı çekerken benim fedakarlık yaptığımı düşünürken ben sizden bu evi aldım der. Ah Kalbim 91. Bölüm Özeti yazımızda.

Ah Kalbim 91. bölüm Özeti?

Bu sırada Sarla içeri girer ve kızı Pragya’yı görünce sevinçten ağlar ve ona sarılır. Ne kadar değişmişsin deyince Aaliya lafa atlar ve sadece görünüşte değil kişilik konusunda da değiştiğini söyler. Pragya hayır der ve kendisinin bu evin sahibi olduğunu söyler. Sarla duyduklarına inanamaz. Bu sırada Raj gelir. Aaliya Raj’a kağıtları göster deyince, Raj özür diler ve her yerde Pragya’nın adının yazdığını söyler. Raj, bu kağıtları alıp avukata verelim gerçek mi değil mi öğrenelim der. Pragya kabul eder. Pragya odasına geçtiğinde Abhi’nin fotoğrafına sarılır ve ağlar. Pragya her şey için fotoğrafa bakarak kendi kendine özür diler. “Eğer Aaliya sana ihanet ediyor deseydim, Aaliya Purab’a suç atacaktı. Tanu zaten başkasından hamile. Seni düşmanlarından korumak için böyle davrandım.

Tanu’nun ise eline fırsat geçmiştir ve Pragya hakkında Abhi’yi doldurur. Abhi Pragya’nın yanına geldiğinde avukat da kağıtların doğru olduğunu ve her şeyin sahibinin Pragya olduğunu söyler. Pragya daha da ileri giderek Abhi’ye hatta senin marka adında bana ait ve benim iznim olmadan albüm çıkarırsan seni dava edebilirim der. Abhi bunları reddeder ve evi terk eder. Daadi utanmıyor musun diye Pragya’ya kızar. Pragya ise Abhi kendi isteğiyle gitti ve kovmadım ki der. Pragya odasında Abhi ile fotoğrafını eline alır ve “Ben seni korumak için geldim sense bırakıp gittin.” diye sitem eder ve geri dönmesini ister. Aaliya ve Tanu ise Pragya’nın bir planı olduğunu düşünmektedir.

Pragya ise madem öyle kardeşin gelsin eşyalarını kendi aldın der ve bir daha izinsiz odaya girmemesi için uyarır. Purab Pragya ile konuşmak için geldiğinde Pragya ondan Abhi’yi geri getirmesini ister. Abhi merdivenle Pragya’nın odasına pencereden girmeye kalkışır zira içeri girip onunla konuşmak istemektedir. Abhi eline de taş alır ve merdivene tırmanır. Elindeki taşı atar. Pragya hırsız geldi zanneder ve Abhi’yi sopayla döver. Abhi bağırır. Abhi intikam için geldiğini söyler. Bir daha odama izinsiz girmeyeceksin deyince Abhi çileden çıkar ve bunu söyleme cesaretini nerden buluyorsun diye kızar.“Hatalısın, benden, Daadiden ve herkesten özür dilemelisin.” der. Abhi neden büyükannesinin tedavisine müdahale ettiğini sorunca Pragya istifini bozmadan parayı nereye ve ne kadar kullacağıma ben karar veririm der.

[pembetext]Ah Kalbim 92. bölüm Özeti- Pragya Gittikçe Katılaşır![/pembetext]

Etiketler: ah kalbim 91. bölümde neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL