Ah Kalbim 92. Bölüm Özeti? 19 Ocak Cuma- Pragya Gittikçe Katılaşır!

Ah Kalbim 92. Bölüm Özeti? 19 Ocak Cuma- Pragya Gittikçe Katılaşır!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 92. Bölümde ; Abhi Pragya’nın hareketlerine şaşırmıştır. Abhi Pragya’dan neden böyle davrandığının nedenini sorar. Abhi Pragya’yı test etmek ister. Ona yakınlaşır. Abhi Pragya’ya gözlerine bakmasını ve kendisini sevmediğini söylemesini ister. Abhi tam Pragya’yı öpecekken Pragya oradan uzaklaşır. Abhi bu durumda Pragya’nın yalan söylediğini anlar. Ah Kalbim 19 Ocak Cuma özeti yazımızın devamında.

Ah Kalbim 92. Bölüm Özeti? 19 Ocak Cuma

Pragya tüm bu olanlardan sonra Abhi’ye şimdi bana dokunabilirsin ama bunu Tanu’ya söyleme der. Abhi ise bu hareketinden sonra Pragya’nın kendi Pragyası olmadığını söyler. Tüm olanları Tanu ve Aaliya kapıdan işitir. Aaliya Abhi çıktıktan sonra bir şeyler yapmalıyız der. Bunun üzerine Abhi bir plan yapar ve Pragya ile aynı yatakta yatacaktır. Pragya ise yatmama konusunda ısrar eder. Abhi ise kanepede uyur. Sabah olduğunda Abhi’yi uyandıran Pragya evin ahalisi uyuduğundan elektriği keser. Abhi ise banyoda köpük ile kalır.

Pragya ise Abhi’nin köpüğünü siler. Pragya elektriği açıp herkesi toplar ve evin kuralları olduğunu hatırlatır. Abhi ise Purab’ı arar ve Pragya’ya kimin destek çıktığını araştırmasını ister. Abhi Pragya’ya kurallara uymayacağını söyler. Pragya Tanu’ya bu evde düğün olmayacak der. Abhi ise yalandan düğünümü engelleyemezsin deyince Pragya düğünden dolayı param azalabilir bunu istemem der. Abhi ve Pragya birlikte ofise geçerler. Pragya parası ile ilgili tedbirler alır ve kimsenin bundan sonra kart kullanmayacağını söyler ve kartları bloke ettirir. Pragya evde israfın önüne geçmek için bazı kurallar getirir.

Yemek seçilmemesi, yemeklerin dökülmemesi gibi kuralları getiren Pragya sabah kahvaltıda yenmeyen yiyecekleri ise akşam herkesin tabağına koyar ve herkes şaşkındır. Abhi tüm bu olaylardan sonra Pragya’ya kızar. Abhi Pragya’ya sen benim dört gözüm değilsin der. Abhi Pragya’ya daha önce yazdığı şiiri gösterir. Pragya okur. Ardından günlüğünü de verir ve sen gittiğinden beri her şeyi buraya yazdım der. Neden geri döndün diye sorar. Abhi sevgisinin aşkından daha fazla olacağını ve dört gözü ve ona olan aşkını unutmayacağını söyler. Sen benim dört gözümü aldın deyip Pragya’ya çıkışır ve oradan ayrılır. Pragya ise ağlamaktadır.

[pembetext]Ah Kalbim 93. Bölüm Özeti? Pragya’nın Neden Böyle Davrandığı Ortaya Çıkar![/pembetext]

Etiketler: 19 ocak ah kalbim özeti ah kalbim 19 ocak cuma özeti ah kalbim 92. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL