Ah Kalbim 93. Bölüm Özeti? 20 Ocak Cumartesi

Ah Kalbim 93. Bölüm Özeti? 20 Ocak Cumartesi

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 93. bölüm özetinde; Abhi Pragya’nın odasından çıktıktan sonra Tanu ve Aaliya Abhi’ye Pragya’ya ders verip vermediğini sorar. Abhi ise buna cevap vermez ve oradan ayılır. Pragya ise içeride Abhi’nin verdiği hatıra defteri ve fotoğraflar bakarak ağlamaya devam eder. Abhi ise bir bara gider ve içmeye başlar, Pragya ise dua eder. Ah Kalbim 20 Ocak Cumartesi günü özeti yazımızın devamında.

Ah Kalbim 93. Bölüm Özeti? 20 Ocak Cumartesi

Aaliya ile Tanu ise odanın ışığının kapalı olması üzerine Pragya’nın ağladığını düşünürler. Odada bulamayınca gittiğini anlarlar. Pragya ise dua ederken birisi onun omzuna elini koyar bu kişi Daadi’dir. Daadi Pragya’nın duasını destekler. Daadi hastaneye gitmiştir. Hastanede Pragya’nın hasta olduğunu ve ölmek üzere olduğunu anlayınca onun kalbine elini koymuş ve Pragya kıpırdamış ve hayata geri dönmüştür. Aaliya’ya ise ceza vermek için Pragya’yı cesaretlendirmiştir. Daadi Pragya’ya Aaliya ve Tanu’nun yalanlarını Abhi’ye anlatabilmek için bu şekilde davranmaktadır. Daadi yine Pragya’yı cesaretlendirir. Abhi Pragya’nın odasına içmiş olarak gelir. Pragya’ya içkiyi bir hayranının aldığını söyler.

Tam düşecekken Pragya’ya sarılır ve sanki bir katile sarılmış gibi hissettiğinden bahseder. Sen benim dört gözümü öldürdün der. PRagya’nın gözlüğünü takarak onunla konuşur. Pragya Abhi’yi yatırır ve uyumasını ister. Abhi ise Pragya’nın gözlüklerinde aşk ile bakar. Abhi uyur. Aaliya sabah hizmetçilerin kovulduğunu öğrenir ve sinirlenir. Pragya Aaliya’ya kahvaltı hazırlamasını söyler. Aaliya ise iyice sinirlenir. Tanu’ya da bulaşıkları yıka der. Mitali ise yerleri silecektir. Daadi ise mabetten sorumludur. Herkese bir iş yaptırır. Aaliya ve Tanu ise avukat bulmaya karar veririler. Pragya mutfağa gelir ve Tanu ile Aaliya’nın çalışmadığını görünce onlara kızar.

Aaliya elindeki bıçak ile Pragya’yı tehdit ederken Pragya bıçağı alır ve onlara göz dağı verir. Bülbül ile Purab ise Pragya’nın gerçekleri söyleyeceği umudu ile eve gelir. Bülbül ile Purab eve gelince herkes çalıştığından şaşırırlar. Abhi ise Pragya’ya ne yaptığını sorar. Pragya Tanu ve Aaliya’nın avukat için para aradığını duyunca onların duyacağı şekilde telefonda konuşur ve eve para dolu çanta ile biri gelecek der. Aaliya ve Tanu parayı çalmaya karar verir. Pragya Daadi’ye danışır ve bir şey diyemeden kuzen Daadi gelir ve rol yapmaya devam ederler. Pragya odasına geçer. Bu sırada Abhi’nin asistanı Payal randevu olmadan odaya giremeyeceğini söyler. Pragya ise buna şok olur.

Etiketler: 20 ocak ah kalbim özeti ah kalbim 20 ocak cumartesi özeti ah kalbim 93. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL