Ah Kalbim 94. Bölüm Özeti? 21 Ocak Pazar Özeti?

Ah Kalbim 94. Bölüm Özeti? 21 Ocak Pazar Özeti?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Payal, Pragya’yı odaya girmesin diye durdurmak istese de Pragyanın içeri girmesine engel olamaz. Abhi’ye kızın kim olduğunu kızarak sorar. Abhi onun asistan olduğunu söyler. Pragya “Seninle buluşmak için kimsenin iznine ihtiyacım yok, ben senin patronunum” der. Sevilen Dizi Ah kalbim bu bölümde de izleyiciyi etkilemeye devam edeceğe benziyor. Bakalım 21 Ocak Pazar 94. bölümün devamında bizleri ne bekliyor.

Ah Kalbim 94. Bölüm Özeti? 21 Ocak Pazar Özeti?

Abhi ise kıskandırmak için Payal’in bedava çalıştığını söyler. Aaliya ve Tanu ise Ronnie’nin elindeki parayı almaya çalışsalarda Ronnie bu oyuna gelmez ve para çantasını onlara vermez. Pragya ise Payal’e parayı çantada tutmak istediğini Abhi’ye bildirmesini söyler. Aaliya, Mitali’ye avukat için para lazım olduğunu söyleyince Mitali onlara başka bir avukat bulmayı teklif eder. Pragya Ronnie’ye parayı saklamasını söyler ve Daadinin yanına gider. Mitali, Aaliya ve Tanu’yu falcıya götürür. Tanu’ya falcı, “yalanın senin sıkıntı yaşamana neden olacak” der. Falcı Aaliya ‘ya ise “parayı ancak kendin kazandığında alacaksın” der. Daadi ve Pragya, ilk işlerinin Aaliya’nın gerçek yüzünü ortaya çıkarma olduğu hakkında konuşurlar. Pragya tam döndüğünde kapıda Abhi’yi görünce şok olur.

Abhi, “Payal’i şikayet ettiğini duydum , eğer ona bir şey olursa polis kapına dayanacak” der. Ronnie ve Pragya plan yaparken Payal onları görür ve durumu Abhi’ye söyler.  Abhi planlarını öğrenmek için Ronnie’ye para verir. Ronnie ise hem parayı alır hem de planı söylemez. Aaliya ve Tanu ise yemek yapmak zorundadır. Aaliya Tanu’dan para çantasını çalmasını kendisinin de yemekleri yapacağını söyler. Ronnie ise Şüphe ederek Ronnie bakmaktadır. Pragya ise düşer ve Abhi onu kucağına alır. Pragyanın Abhi’ya bakmasına kızan Tanu görünce Abhi Pragyayı kanepe bırakır. Pragya ise bu duruma sinirlenir. Tanu çantayı çalacakken Ronnie Pragyaya mesaj atınca Pragya onu olay yerinde yakalar, Tanu’ya tokat atar ve aşağı herkesin yanına indirir. Tanu, Daadi’den Abhi’yi aramasını ister.

Daadi, Tanu’nun İhtiyacı bile yok diye Tanu’yu  koruyunca Pragya Tanu’nun bu hareketle hırsızlığa kalkıştığını kanıtladığını söyler. Tanu “Abhi bana mesaj attı. Odadan CD almamı söyledi” diye yalan söyleyince Ronnie telefonu arar. Bunun üstüne Tanu mesajı sildiğini söyler. Ronnie içeri girdiğini tekrar eder, Pragya ise polis çağırır. Abhi ise eve gidip gitmemek konusunda kararsızdır. Pragya Tanu’ya “Büyük gerçeği söyle, yoksa bebeğin hapishane de doğacak. Abhi’nin bebeği hapishane de doğdu mu dedirteceksin?” der. Tanu ise korkmadığı ve para  çalmadığını söyler. Polis gelince Tanu herkesle vedalaşır. Polis ise çantayı kontrol etmesini söyleyince para çantasının boş olduğunu gören Pragya şok olur.

[pembetext]Ah Kalbim 95. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: 21 ocak pazar ah kalbim özeti ah kalbim 21 ocak özeti ah kalbim 94.bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL