Ah Kalbim 95. Bölüm Özeti? 22 Ocak Pazartesi Özeti?

Ah Kalbim 95. Bölüm Özeti? 22 Ocak Pazartesi Özeti?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Pragya çantada parayı göremez ve buna çok şaşırır. Polis duruma kızınca Pragya parayı kimin çaldığını bulmak için harekete geçer. Ronnie kamera sisteminin kurulu olduğunu söyler. Artık suçluyu bulmak daha kolaydır. Tanu’nun boş çantayı aldığı zamandan öncesine bakarlar. Ah Kalbim 22 Ocak Pazartesi 95. bölüm özeti yazımızın devamında.

Ah Kalbim 95. Bölüm Özeti? 22 Ocak Pazartesi Özeti?

Abhi’nin çantayı aldığını görürler ve buna çok şaşırırlar. Aliya “Suçlu Abhi onu tutuklayın.” der. Polisler yakalamak için Abhi’nin peşine düştüler. Pragya hazırlıksız olduğu bu olay karşısında ne yapacağını şaşırır. Abhi’yi nasıl kurtaracağını düşünür. Daadi bu arada Pragya için dua eder. Dışarıda polisler Abhi’yi tutuklamak için geldiklerinde Abhi şaşırır ve sebebini sorar. Evden çaldığı için tutuklandığını söylerler. Pragya şikayetini geri alıp herşeyin yanlış anlaşıldığını paranın Abhi’nin olduğunu  söyler ve Abhi kurtulur.Abhi eve gittiğinde herkes şaşırır. Abhi “Ben Pragya’nın yürüyen ATM’siyim, bitmeyen banka hesabıyım.” diyerek Pragya’nın kurtardığını söyler. Aliya bu olay sonunda Pragya’nın Abhi’yi hala sevdiğini anlar. Daadi Pragya neden kendisin haber vermeden böyle yaptığını sorar.

Pragya Daadi’den özür diler ve “Planımızı biliyorum ama Abhi olmadan bunun bir önemi yok ben her şeyi onun için yapıyorum.” der. Daadi ise Pragya’ya “Düşmanlarına zayıf noktanı göstermiş oldun şimdi ikinizi ayıracaklar.” der. Pragya aşkının her şeyi yeneceğini söyler. Birisi onları dinlemektedir. Onları alkışlayınca ikiside şaşırır.Bu kişi Bülbül’dür ve bu duruma sevinir.Aaliya ile Raja Pragya’nın Abhi’yi sevdiğini ve yeni bir plan yapmaları gerektiğini söyler.Bülbül ise Daadiye Abhi’nin nikah salonu için o parayı kendilerine verdiğini söyleyince Daadi sevinir.Bülbül eve döndüğünde Abhi’ye teşekkür etmek için gittiğini annesine söyler.

Pragya dosya ararken Abhi “Neden beni kurtardın?” diye sorar. Pragya “Para için.” der. Pragya dosyayı alacakken Abhi onun elinden dosyayı almaya çalışır ve her ikisi birden yatağın üstüne düşerler. Göz göze gelirler. Pragya dosyayı alır ve yataktan doğrulur. Abhi şarkı bestelemek için uğraşır. Oradan spor yapmaya geçer. Pragya Bülbül’den öğrendiği nasıl kibirli olunur dersinde gördüklerini uygulamaya başlar. Ayaklarını masaya uzatır. Pragya’yı gören Abhi çok şaşırır. Pragya Bülbül ve Daadi ile buluşur ve Aaliya’ya oyun yapmak için plan yaparlar.  Aaliya’nın paraya ihtiyacı olduğunu bildiklerinden Abhi’nin bestelerinden çalmasını, bunun karşılığında yüksek miktarda para vereceklerini söylerler. Pragya bu oyunu oynarken kendini başka birisi olarak tanıtır. Abhi Pragya’ya karşı yaptığı plandan Purab’a anlatır.

[mavitext]Ah Kalbim 96. bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 22 ocak pazartesi ah kalbim özeti ah kalbim 22 ocak özeti ah kalbim 95. bölüm özeti


Yorum yaz