Ah Kalbim 96. Bölüm Özeti? 23 Ocak Salı Özeti?

Ah Kalbim 96. Bölüm Özeti? 23 Ocak Salı Özeti?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Pragya  Daadi ile yaptığı işbirliği sonucunda ev halkına değiştiğini ve çok farklı biri olduğunu göstermiş. Pragya’nın evdeki baskıcı davranışlarından kimse hoşlanmamıştır. Bu durumdan sadece Daadi şikayetçi değildir. Evin tüm parası kendisine ait Pragya’ya aittir. Bu durumu tersine çevirmek için Pragya hakkında dava açmak için avukat tutmak isterler. Fakat paraları olmadığından bunu başaramadılar. Pragya, Aaliya’nın  gerçek yüzünü herkese göstermek için yapmıştı.

Ah Kalbim 96. Bölüm Özeti? 23 Ocak Salı Özeti?

Abhi’nin yazdığı şarkılar herkes tarafında çok sevilip beğeniliyordu. Her şarkısı en çok dinlenen şarkılar arasına giriyordu. Bunu bilen Pragya sesini farklılaştırarak gizli numaradan Aaliya’yı arar. Arayanın kişinin yapımcı olduğunu zanneden Aaliya telefondaki kişiye neden aradığını sorar. Pragya Abhi’nin yeni şarkı bestelediğini bildiğini, şarkıyı Abhi yayınlamadan kendisine getirmesini ve bunun karşılında büyük miktarda para alacağını söyler. Aaliya paraya ihtiyacı olduğundan yapılan teklifi geri çevirmez. Bu sıralarda Abhi ve Purap yeni şarkıları hakkında konuşuyorlardır. Yeni şarkının yayınlandığı andan itibaren en çok dinlenen şarkılar arasında yer alacağını konuşurlar.   Eve geldiklerinde Aaliya yeni besteyi dinlemek istediğini ve çok merak ettiğini söyler. Abhi şarkıyı Aaliya’ya verir. Dikkat etmesini söyler. Pragya’nın evdeki sert davranışları devam eder. Abhi Pragya’ya parasıyla ne yapmak istediğini sorar. Pragya dünya turuna çıkacağını, arabalar alacağını, parayla istediği her şeyi yapacağını söyler. Abhi “Bunları ancak benimle yapabilirsin” der.

Pragya telefonda Bülbül ile konuşur. Aaliya’yı  kandırdığını Abhi’nin yeni şarkısının cd sinin yerine çizik cd yi koydurduğunu söyler. Telefon konuşmasını Abhi duyar, Pragya’nın elinden telefonu alır ve karşıdaki kişiyle konuşmaya çalışır. Bülbül sesini çıkarmaz. Abhi ne olduğunu tam olarak anlayamaz. Bunu fark eden Pragya rahatlamıştır. Bülbül Aaliya’ya dikkat etmesi gerektiğini söyler. Aaliya Cd’yi çalmak için ofise gider. Ofisin içinde gederken masanın üzerindeki bardak kırılır. Aaliya tam yakalanacakken güvenlik görevlisinin bir anlık dalgınlığından yararlanarak oradan kaçma fırsatı yakalar.  Raj Tanu ve Aaliya’nın gizli gizli konuşmalarını duyar. Odaya girip ne planladıklarını sorar. Aaliya hiç bir şey der. Purap ile Abhi içki içerler. Abhi Purap’a eski Pragya’yı çok özlediğini ve eski Pragya ile sadece yüzlerinin benzediğini söyler. İkisi sarhoş şekilde eve gelirler.

Abhi ve Pragya Duygusal anlar Yaşar!

Abhi elindeki oyuncağa Pranga’ya taktığı lakap ile tombalak diye seslenir. Bu arada Aaliya yaptığı işin çok riskli olduğunu ve çalmak yerine cd yi kopyalamanın daha mantıklı olduğunu düşünür.Abhi elindeki oyuncak bebekle konuşur. Abhi Pragya’ya “Bu bebek sana benziyor ama zaman içinde kalbi katılaştı.” der. Pragya Abhi’nin sözlerine üzülür. Aaliya ise bu işin arkasında kendisinin olmadığını göstermek için cd yi başkasıyla göndermeyi teklif eder. Pragya ise bunun mümkün olmadığını, sonra konuşacağını söyler. Aaliya ve Tanu Pragya’nın teklife sıcak bakmadığını söyler. Bu sırada odaya Raj gelir ve konuşmaları dinler. Kendisinden bir şey saklandığını anlar ve ne olduğunu sorar. Aaliya ise bu duruma şaşırmakla birlikte bir şey planlamadıklarını, Tanu’nun gebelikle alakalı problemleri olduğunu ve bunun için kadın doğum doktoruna görünmesi gerektiği yalanını atar.

[mavitext]Ah Kalbim 97. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 23 ocak salı ah kalbim özeti ah kalbim 23 ocak salı özeti ah kalbim 96. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL