Ah Kalbim 97. Bölüm Özeti? 24 Ocak Çarşamba Özeti?

Ah Kalbim 97. Bölüm Özeti? 24 Ocak Çarşamba Özeti?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Aaliya bir plan yapıp yapımcıyla tanışmaya gider.  Pragya yapımcıyla görüşüp haber vereceğini bildirir. Pragya Bülbül’e bu sorunu çözmeleri gerektiğini söyler. Bülbül ise bu konuda koşulsuz güvenebileceğimiz birisi olması gerekir der. Bunun için de yapımcının erkek olması gerekir der.  Bülbül biraz düşündükten sonra bu kişinin dayısı olabileceğini düşünür. Dayısı ile konuşur. Dayısı ise hayatında hiç yalan söylemediğini ve bunu yapamayacağını söyler. Bülbül ise güzel sözlerle dayısını ikna eder. Ah Kalbim 24 Ocak Çarşamba 97. Bölüm Özeti yazımızın devamında sizlerle…

Ah Kalbim 97. Bölüm Özeti? 24 Ocak Çarşamba Özeti?

Bülbül’ün dayısı Mamaji tüm ısrarlara rağmen teklifi kabul eder. Bülbül ise Pragya’ya problemi hallettiğini söyler. Pragya ise “Bu iş için kimi ayarladın?” der. Bülbül “Tabiki dayımı ayarladım.” deyince Pragya sevinir. Pragya bunun üzerine Aaliya’yı arayıp buluşma işini hallettiğini, yerini daha sonra bildireceğini söyler. Aaiya aldığı haberi Tanu ile paylaşır. Tanu ise bu habere çok sevinir. Çünkü hem para gelecek hem de Pragya’dan kurtulacaktır. Bu arada Pragya’nın kemer sıkma politikası uyguladığı evde ev halkı şikayetçiydi. Bu durumu Abhi’ye bildirirler. Abhi ise Pragya’nın telefonundan pizza ister. Afiyetle ev halkıyla birlikte yer.

Ev halkı pizzaları yerken Pragya gelir. Pizzaları kimin sipariş ettiğini sorar. Abhi ise kendisinin sipariş ettiğinden bahseder ve güler. Bu arada pizzacı çocuk kapıda beklemektedir. Pragya çocuğa parasını verir ve ev halkının yanına gelir. Pragya tüm pizzaların parasını herkesin maaşından keseceğini söyler. Milletin ağzının tadını bozar. Tanu ise Abhi’nin Pragya ile ilgilenmesinden rahatsız olup karnım ağrıyor diye rol yapmaya başlar. Abhi ise doktora gidelim der. Tanu kabul etmez. Abhi Tanu’nun karnındaki bebek ile iletişim kurmaya çalışır ve bebeği karnından sever. Pragya ise bu durumu görür ve kendi kendine Tanu’nun gerçek yüzünü ortaya çıkaracağını söyler.

Pragya Aaliya’ya buluşma yerini söyler. Bülbül ise dayısını yapımcıların tarzına benzetir. Ancak dayısı stresten ve yediklerinden tuvaletten çıkamayacak hale gelir. Bülbül Pragya’ya haber verir ve dayısının gelemeyeceğini söyler. Pragya ise Bülbül’e artık çok geç olduğunu, bu yüzden kendisine makyaj yaparak kendisini yapımcılara benzetmesini ister. Pragya bir oyun oynar ve Aaliya’yı kandırarak Sarla’ya gidiyormuş gibi yapar. Bülbül ise buluşma yerine gelmiştir. Pragya gizlice otele gider. Aaliya ise yapımcı kılığındaki Bülbül’ü beklerken karşısında Abhi’yi bulur. Abhi ve Pragya bu duruma şaşırırlar. 

[mavitext]Ah Kalbim 98. bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 24 Ocak Ah Kalbim Özeti Ah Kalbim 24 Ocak Özeti Ah Kalbim 97. Bölüm Özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL