Ah Kalbim 98. Bölüm Özeti? 25 Ocak Perşembe Özeti?

Ah Kalbim 98. Bölüm Özeti? 25 Ocak Perşembe Özeti?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Pragya ile Abhi otelde karşılaşmışlardı. Abhi bir anda karşısında Pragya’yı gördüğünde kafasını çevirmiş, gördüğü bayanın Pragya olup olmadığını kontrol etmek için tekrar kafasını çevirdiğinde Pragya saklanır. Abhi Purap’a Pragya’yı gördüğünü söylemesi üzerine Purap “Pragya’nın burada işi ne. herhalde hayal gördün.” der. Abhi otelde Pragya’yı aramaya başlar. Pragya ise yakalanma korkusundan dolayı dua etmeye başlar. Purap ise Abhi’ye bu işten vazgeçmesini ister. Abhi de vazgeçer. Pragya ise derin bir nefes alır. Bu arada Raj Aaliya’nın eve gelmesini ister. Aaliya ise partiye gittiğini ve gelmeyeceğini söyler. Ah Kalbim 98. bölüm özeti yazımızın devamındadır.

Ah Kalbim 98. Bölüm Özeti? 25 Ocak Perşembe Özeti?

Raj ısrar edince Aaliya bir saat sonra işinin biteceğini ve geleceğini söyler. Bülbül ise yaptığı makyaj ve giydiği kıyafetler ile tanınmayacak haldedir. Bülbül kendini test etmek için Pragya’nın yanına gelip ona asılır. Pragya rahatsız olduğunu ve gitmesini söyler. Yapımcı kılığındaki Bülbül işi daha ileri götürüp Pragya’ya sarılınca Pragya polis çağırmak ister. Bülbül kendisini tanıtır, Pragya gözlerine inanamaz. Bülbül’ün yaptığı bu şekli çok beğenir. Pragya bir sıkıntılarının olduğunu, otelde Abhi ve Purap’ın olduğunu söyleyince Bülbül panikler. Bülbül Pragyanın tanınmaması için birkaç işlem yapar ancak başarısız olurlar. Yanlarına gelen Ronnie de kıyafet değiştirmiştir.

Ronnie’nin kıyafetinin bir parçası ile Pragya’nın yüzünü örtmeyi başarırlar.  Daadi ise Pragya’nın başarması için dua eder. Bu arada Dasi içeri girer ve bu evde her şeyin gizlendiğini, bu yüzden evden gideceğini söyler. Daadi ise biraz daha sabırlı olmasını ister. Bunu Mitali duyar. Mitali Daadi’nin ne demek istediğini düşünmeye başlar. Bu sırada Bülbül, Pragya ve Ronnie buluşma yerine gitmek için hareket ederler.Abhi ve Purap da aynı asansöre binerler. Asansördeki kişi sayısı arttıkça Abhi ile Pragya birbirine yaklaşır. Abhi Pragya’nın kokusunu hisseder. Ancak yanındaki kişinin kafası ve yüzü kapalıdır. Bakmak istese de Pragya izin vermez. Abhi yanındaki kişiyi de bir yerlerden çıkarır ama tanıyamaz.

Abhi kadının yüzünü görmek için bilerek mendilini düşürür. Bülbül kaş göz işaretiyle Ronnie’ye araya girmesini söyler. Ronnie araya girer ve Abhi’nin Pragya’yı görmesini engeller. Mitali ise Taya ve Tai’ye büyük bir şey olacağını Daadi’den duyduğunu ve bu şeyin ne olduğunu duymalıyız der. Taya “Abhi’nin konseri var ondan bahsetmiştir.” der. Bu sırada Purap göbekli adamın yüzünü Bülbül’e benzetir.Purap lavaboya giderken Bülbül ile karşılaşır. Bülbül ise Purap ile göz göze gelmek istemez. Bu sırada takma bıyıkları düşer. Pragya Bülbül’e neden geride kalıyorsun diye seslenir. Bülbül cevap vermeyince Pragya başını açar ve karşısında Purap’ı görür. Purap şaşırır ve “Bu nasıl bir oyun? Abhi’ye ihanet mi ediyorsunuz?” diye söylenir. Bülbül kendisini dinlemesini ister. Purap olan biteni Abhi’ye anlatacağını söyler.

Ah Kalbim Bülbül Yakalanır!

Bülbül Purap’ın elini tutar. Purap elini sertçe çekince Bülbül duvara çarpar. Pragya burada daha fazla durmayalım deyip odaya götürür. Otele Aaliya da gelir. Aaliya CD getirdiğini ve paranın nerede olduğunu sorar. Yapımcı Bülbül ise çek verir. Aaliya çeki kabul etmez. Bülbül bu kadar parayı getiremeyeceğini, çeki almıyorsa CD’yi de almayacağını söyler. Aaliya uzatmadan çeki alır. Bu sırada Purap ile Abhi’nin olduğunu görünce yakalanmamak için ortalığı karıştırıp kaçar. Pragya ise Abhi’nin şarkısını internette yayınlayınca Abhi Aaliya’ya şarkısının CD’sinin nerede olduğunu sorar. Aaliya CD’nin ofiste olduğunu ve birşey bilmediğini söyler. Abhi odasında çek bulur ve Aaliya’ya çekin nereden geldiğini sorar. Aaliya açıklayamayınca yüzüne tokat atıp evden dışarı atar.

[pembetext]Ah Kalbim 99. bölüm Özeti? Tanu Hastaneye Kaldırılır![/pembetext]

Etiketler: 25 ocak Ah Kalbim özeti Ah kalbim 25 ocak perşembe özeti Ah Kalbim 98. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL