Ah Kalbim 99. Bölüm Özeti? 26 Ocak Cuma- Tanu Hastaneye Kaldırılır!

Ah Kalbim 99. Bölüm Özeti? 26 Ocak Cuma- Tanu Hastaneye Kaldırılır!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Abhi Aaliya’ya isteseydin ben para verirdim diyor. Aaliya çekin Abhi’ye ait olduğunu söyler. Raj ise yalan söylediğini ve haberi olmadığını söyler. Aaliya’ya Cd hakkında sorular soran Pragya’ya Aaliya birinin çalmış olabileceğini söyler. Pragya ise kamera kayıtlarına bakalım o zaman der. Tanu ise endişelenir ve mutfağa doğru gider. Ah Kalbim 26 Ocak Cuma 99. Bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 99. Bölüm Özeti? 26 Ocak Cuma-Tanu Hastaneye Kaldırılır!

Bu arada herkes kamera kayıtlarını izler ve müdürün cd’yi çaldığı görülür. Abhi müdüre bir tokat aşk eder. Aaliya ise kendisinin çalmadığını imalı bir şekilde dile getirir. Abhi ise Aaliya’dan özür diler. Tanu Aaliya ile yalnız kaldığında bunu nasıl yaptığını sorar. O da yüklü miktarda para verdiğini söyler. Bülbül ise Aaliya’nın gerçek yüzünün çıkmadığı için üzülmektedir. Yeni planları ise Tanu’nun hamilelik yalanlarını ortaya çıkarmaktır. Pragya ise Abhi’yi kızdırmaya çalışsa da Abhi durumunu değiştirmez. Aaliya ise Tanu’ya ailesinden para istemesini söyler. Tanu ise Abhi’nin Pragya’ya olan ilgisini bildiklerinden para vermeyeceklerini söyler. Aaliya Nikhil’den para al o zaman der.

Tanu ise sessiz konuşmasını ister. Aaliya ise o zaman ben bildiğim gibi yaparım der. Tanu ise Aaliya’yı durdurmak isterken merdivenlerden düşer. Herkes Tanu’nun başına gelirken Tanu bayılır. Pragya ise onu hastaneye götürür. Bu arada Bülbül’e haber verir ve Bülbül de hastaneye gelir. Bülbül bu durumu Abhi’nin fan sayfasında paylaşır. Daadi ise Tanu’nun düştüğünü haberini Abhi’ye ulaştırır. Nikhil haberi duyunca hemen hastaneye yola çıkar. Aaliya ise Nikhil’e gelmemesini söyler. Nikhil ise beni kimse durduramaz der. Aaliya endişelenir. Nikhil ise hastaneye gelir. Abhi ise Tanu’yu hastanede arar. Nikhil ise Abhi’nin kendisini tanımaması için doktor numarası yapar. Abhi onu fark etmez. Bülbül ile Purab ise Tanu’nun yanına erkek arkadaşı gelecek diye bekler.

Tanu kendine gelir ve Aaliya’yı arar. Abhi odayı bulur ve Tanu hasta numarası yapar ve yavaş yavaş kendine gelme rolünü yapar. Abhi bu olayın arkasında Pragya mı var diye sorar. Tanu ise Pragya’nın kendini hastaneye getirdiğinden bahseder. Abhi Pragya ve Bülbül’ü dışarıda sorguya çeker. Bülbül’ün Purab ile geldiğine inanmaz. Purab ise eli ağrıdığı için burada olduklarını söyleyince Abhi inanmak zorunda kalır. Onlar dışarıda konuşurken Nikhil içeri girer. Tanu ise şok olur. Doktorlar Tanu’nun eve gidebileceğini söyleyince Abhi ve Nikhil kapıda karşılaşır. Nikhil Tanu ile evlenip evlenmediklerini ve düğünlerine geleceğini söylemesi üzerine Tanu ağrı numarası yapar ve Abhi’yi uzaklaştırır. Pragya ise bebek ile ilgili gerçekleri açığa çıkarmak için büyük bir fırsatı kaçırdıklarını düşünür.

[pembetext]Ah Kalbim 100. Bölüm Özeti? Tanu Nikhil’den Hamiledir![/pembetext]

Etiketler: 26 ocak ah kalbim özeti ah kalbim 26 ocak cumartesi özeti ah kalbim 99. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL