Ahmet Kural ve Murat Cemcir TV8’de Hangi Dizide Oynayacaklar?

Ahmet Kural ve Murat Cemcir TV8’de Hangi Dizide Oynayacaklar?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ekranlarında sevilen ikilisi Murat Cemcir ve Ahmet Kural yine bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bu sefer TV8 ile anlaşma yapan ikili yeni sezonda Kardeş Payı tarzı bir komedi dizisi ile seyircinin karşısına çıkacak. Peki ikilinin yeni dizisi belli oldu mu? Dizinin adı ne?

Ahmet Kural ve Murat Cemcir yeni sezonda yeni bir dizi ile Tv8 ekranlarında olacak. Kardeş Payı benzeri bir dizi ile yeniden ekranlarda olacak ikili Acun Medya ile Anlaştılar. Bu yeni dizi Tv8’in Jet Sosyete dizisinden sonra 2. Dizi olma özelliğine sahip olacak.

Ailecek Şaşkınız, Düğün Dernek gibi sinema filmleri ile gündeme gelen ikilinin yeni bir dizi çekip çekmeyeceği merak ediliyordu. İkili daha önce Kardeş Payı ve İşler Güçler gibi dizi projeleri ile gündeme gelmiş ve oldukça sevilen iki eseri dizi severlere kazandırmışlardı. Şimdi ikili yeni bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Yeni sezonda TV8’de komedi türünde bir dizi ile seyircisinin karşısına çıkacak olan ikilinin yeni projeleri ile ilgili detaylar geldikçe haberimiz güncellencektir. Sizce ikili yeni dizi ile yine beğenileri toplar mı?

Etiketler: ahmet kural yeni dizi murat cemcir yeni dizi tv8


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL