Akın Akınözü Sevgilisi Var mı Kim? Kaç Yaşında Instagram Hesabı

Akın Akınözü Sevgilisi Var mı Kim? Kaç Yaşında Instagram Hesabı

Yazar: Emre Dizi Haberleri HERCAİ

ATV ekranlarının 2019 diziler arasında olan Hercai dizisinin erkek başrol oyuncusu Akın Akınözü sosyal paylaşım sitelerinde mesaj yağmuruna tutuluyor. özellikle genç kızların dikkatini çeken Akın Akınözü yani hercai dizisi Miran karakteri yakışıklılığıyla da kendini gösteriyor. Hercai Miran’ın yani Akın Akınözü sevgilisi hakkında bilgi vermeden önce hayatına kısaca bir göz atalım

1990 yılında Ankara’da dünyaya gelen Akın Akınözü oyunculuğa başlamadan önce Lise eğitimini tamamladıktan sonra TED Ankara koleji Matematik ve Fen Bölümü tamamladıktan sonra yetenekleri doğrultusunda oyunculuk alanına yönelmeye karar verdi. üniversite eğitimi boyunca da tiyatro ve oyunculuk ile ilgili çeşitli kurslara ve eğitimlere katıldı.

Özellikle yakışıklılığı ile herkesin dikkatini üzerine çeken akınözü oyunculuk alanında da kendini göstermeyi başardı. 2014 yılında ilk olarak Azrail filminde kendini gösteren Akın Akınözü burada oynadığı rol ile Türkiye’deki yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı.

AKIN AKINÖZÜ OYNADIĞI DİZİLER

Beren saat, Berk Cankat, Ekin Koç gibi başarılı oyuncularla Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol aldı. Burada da yetenekli oyuncuların yanında kendisine büyük bir deneyim yaşattı. Ardından merdiven basamaklarını hızla ilerleyen Akın Akınözü arkadaşlar iyidir dizisinde Yunus karakteri ile izleyici karşısına geçti.

Arkadaşlar iyidir dizisinin başrol oyuncularından biri olarak Ahmet Mekin, Ahmet Bilgin, İdris Nebi Taşkan, Emre Karayel gibi isimlerle rol arkadaşı oldu. Aslında elinden gelenin en iyisini sergileyen Akın Akınözü Arkadaşlar İyidir dizisinin final yapması ile bir süre kendi kabuğuna çekildi.

Kısa süre önce Hercai dizisi erkek başrol oyuncusu Miran karakteri icin gelen teklifi değerlendirdi. Mia yapım’ın intikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesini ekranlara taşıyan Hercai dizisinde Ebru Şahin, Gülçin Santiroglu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel gibi oyuncularla birlikte çalışma fırsatı yakaladı.

Hercai dizisinde Akın Akınözü Miran Aslan bey karakterine hayat verdi. Dizide Miran Aslanbey, küçük yaşta ailesini kaybetmiş ve ailesinin soyunu devam ettirecek tek kişidir. Babaannesi Azize Aslanbey tarafından intikam masalları ile büyütülmüş soğuk,mesafeli aynı zamanda güçlü ve zeki bir adamı canlandırmistir.

Aslan ailem dizisinde de pazar akşamları izleyici karşısına geçen Akın Akınözü burada da Burcu Özbek ile ortak paydada buluştu. Aslan Ailem dizisinde Burcu Özbek ile çalıştığı zamanlarda hakkında çıkan aşk dedikodularından da kacamadi.

Şimdi ise Hercai dizisinde başrolü paylaştığı Ebru Şahin, Akın Akinozu birlikte anılacak ve yine arada aşk dedikoduları sosyal paylaşım sitelerinde yankılanacaktır.

Akın Akınözü’nun sevgilisi var mı? sevgilisi kim? Evli mi bekar mı?

Geçen birkaç dizide gösterdiği performansla izleyicinin dikkatini çeken Akın akınözü atv’nin hercai dizisi ile gönüllere taht kurmayı başarmıştır. Akın Akınözünün yaşı ve sevgilisi arama motorlarında sıkça aranan konular arasına girdi. Akın Akınözü’nun sevgilisi var mı? sevgilisi kim? Evli mi bekar mı? birçok soru Hercai dizisiyle gündeme geldi.

Oyuncuların dizilerde birlikte rol aldığı yol arkadaşları ile adı anılması kaçınılmaz oluyor. Evet birçok dizide de aslında birbirinden haberdar olmayan 2 oyuncu sette vakit geçirdiklerinden aralarında bir kıvılcım oluyor. Hatta sette tanışıp evlenip yuva kuran oyuncularda yok değil. Akın Akınözü ise bu zamana kadar net bir açıklama yapmamış ve sevgilisi hakkında bilgi vermemiştir.

Akın akınözü ve Ebru Şahin birbirlerine oldukça yakışıyor dizide de Miran Aslan bey ve Reyyan Şadoğlu olarak birbirlerine aşık olmuş, evlenmiş bir gece de olsa mutlu yaşamışlardır. Gerçek hayatta da Ebru Şahin ve Akın Akınözü sevgili midir değil midir henüz bir açıklama yapılmadı. Siz dizi severler olarak Akın Akınözü Ebru Şahin’e yakıştırıyor musunuz sizce bu ikiliden güzel bir çift olur mu?

Etiketler: AKIN AKINÖZÜ MİRAN KAÇ YAŞINDA akın akınözü EBRU ŞAHİN HERCAİ MİRAN SEVGİLİSİ HERCAİ MİRANIN GERÇEK HAYATTA SEVGİLİSİ VARMİ


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL