Akrep Oyuncuları Kimler? Akrep Dizisinin Konusu Ne?

Akrep Oyuncuları Kimler? Akrep Dizisinin Konusu Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yeni başlayan ve çok sevilen dizilerden biri de Akrep dizisi. Akrep dizisi, henüz yeni başlamasına rağmen çok sevildi ve dizi fanları tarafından sık sık Akrep oyuncuları kimler? Akrep dizisinin konusu ne? Sorusu aratılır oldu. Bilindiği üzere pandemi nedeniyle birçok dizinin reytinglerinde ciddi düşüşler yaşanmıştı. Hatta birçok dizi bu sebeple yayın hayatına son vermek zorunda kaldı. Hal böyle olunca kanallar bu biten dizilerin yerine hemen yeni diziler koymaya başladılar. Bu dizilerden biri de Akrep dizisi. Oldukça iyi reytingleri ile Akrep dizisi en çok sevilen dizilerden biri haline geldi. Dizinin reytingleri de bu durumu kanıtlar nitelikte. Dizi hayranları Akrep dizisinin biteceğinden şüphe duysa da şu an için böyle bir durum söz konusu değil. Akrep dizisinin uzun bir süre daha devam edeceğini söylemek mümkün.

 

Akrep Dizisi Oyuncuları

Akrep dizisinin daha başlamadan bu kadar üne kavuşmasının bir nedeni de şüphesiz kadrosunda barındırdığı ünlü ve başarılı isimler. Akrep dizisinin oyuncu kadrosunda ekranlarda görmeye alışkın olduğumuz isimler yer alıyor. Daha yayın hayatına girmeden bu kadar çok konuşulan dizinin başrolleri Evrim Alasya ve Demet Akbağ. Özellikle bu iki isim Akrep dizisini ayakta tutacak gibi görünüyor. Peki Akrep dizisi oyuncuları kimlerdir?

 

1-     Evrim Alasya

Ünlü ve başarılı oyuncu Evrim Alasya, Akrep dizisinde “Ferda” karakterini canlandırıyor. Karakterin dizide ki mottosu ise “Benim olması gereken her şeyi geri almaya geldim”.

 

2-     Demet Akbağ

Demet Akbağ son dönemde yayınlanan 9 Kere Leyla filmi ile çok konuşulan oyunculardan biri. Demet Akbağ, Akrep dizisinde “Perihan” karakterini canlandırıyor. Perihan karakterinin dizide ki mottosu ise “Ailemi korumak için yapabileceklerimi, kimse hayal dahi edemez.”.

 

3-     Yusuf Çim

Akrep Oyuncuları

Yakışıklı oyuncu Yusuf Çim de Akrep dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden biri. Yusuf Çin, Akrep dizisinde “Aras” karakterini canlandırıyor. Aras karakterinin dizide ki mottosu ise “Kız kardeşimin iyiliği ve suçluluk duygusu arasında sıkışıp kaldım.”.

 

4-     Başak Daşman

Akrep Oyuncuları

Başak Daşman da Akrep dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Ooyuncu Başak Daman, Akrep dizisinde “Berna” karakterini canlandırıyor. Berna karakterinin dizide ki mottosu ise “Ailemin elimden alınmasına göz yumamam.”.

 

5-     Bekir Aksoy

Akrep Oyuncuları

Özellikle Doktorlar dizisiyle üne kavuşan Bekir Aksoy, Akrep dizisi oyuncu kadrosunda yer alan son isim. Ünlü oyuncu Bekir Aksoy, Akrep dizisinde “Fikret” karakterini canlandırmaktadır. Fikret karakterinin dizide ki mottosu ise “Seven bir kalp söz dinlemez, gözü hiçbir şeyi görmezmiş derlerdi de inanmazdım.”.

 

 

Etiketler: akrep dizisi akrep dizisi oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL