Alef 3.Bölüm Ne zaman Yayınlanacak? Alef’in Sırrı Çözülecek mi

Alef 3.Bölüm Ne zaman Yayınlanacak? Alef’in Sırrı Çözülecek mi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Alef 3. Bölüm Ne zaman Yayınlanacak? Alef’in Sırrı Çözülecek mi? Alef’in konusu nedir? Oyuncuları Kimler? Alef Yeni Bölüm Ne Zaman? Blu Tv ve FX’in ortak yayını ile Alef 1. ve 2. bölümleriyle 10 Nisan Cuma günü yayınlanmıştı. Kenan İmirzalıoğlu,

Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen’in başrollerini oynadığı 8 bölümlük mini dizi olması planlanan polisiye dizi türündeki Alef, ilginç konusu ile ilk 2 bölümüyle seyirciyi ekrana çekmeyi başardı. Dizinin sansürsüz halini Blu Tv verirken, FX’de ise sansürlü hali yayınlanıyor. Alef dizisinin konusu ne? Alef, olaylara bakış açılarıyla birbirine zıt iki komiserin İstanbul’da işlenen esrarengiz cinayetleri çözmek için bir araya gelmelerini konu ediniyor.

Ayrıca bu iki karakter seri cinayetleri çözmeye çalışırken, kendi iç dünyalarında saklı kalan acıları da açığa çıkacaktır. Alef 3. bölüm Ne zaman yayınlanacak? Alef’in sırrı çözülecek mi? Yayınlanan ilk 2 bölümde komiser Settar ve Kemal İstanbul boğazının sularına atılmış dili kesilmiş bir ceset bulmuşlardı.

Başta bu sıradan bir cinayet gibi görülse de, Kemal Komiser cesedin bağlanma şekli ve dilinin kesilmiş olmasına dayanarak bunun sıradan bir cinayet olmadığını düşünmektedir. İkinci cinayet haberini alıp olay yerine gittiklerinde ise gördükleri Kemal komiserin haklı olduğunu kanıtlayacaktır.

Çünkü, ilk cesedin kesilen ve kayıp olan dili ikinci cesedin ağzında bulunmuştu. Katil ilginç bir şekilde olay yerlerinde ipuçları ve semboller bırakıyordu. Bu ipuçlarının peşine düşen komiser Kemal’in yolu öğretim görevlisi Yaşar (Melisa Sözen) ile kesişmişti.

İşlenen bu seri cinayetlerin sembolü birden çok anlamı bulunan ama cinayetlerde henüz hangi anlama geldiği çözülemeyen Alef’ti. Yeni bölümde bakalım Komiser Settar, Kemal ve Yaşar Alef’in ve işlenen cinayetlerin sırrını çözebilecekler mi? Alef seri katil tarafından nasıl anlamlandırılmıştı?

Alef’in 3.bölümünün 17 Nisan Cuma akşamı yayınlanması bekleniyor. 2 bölüm ard arda yayınlanarak başlayan Alef bundan sonra birer bölüm olarak yayınlanacağı beklenmekte.

Etiketler: Alef yeni bölüm Alefin 3.bolümü ne zaman yayinlanacak Alefin konusu ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL