Alev Alev Nerede Çekiliyor, Çekim Mekanları Neresi?

Alev Alev Nerede Çekiliyor, Çekim Mekanları Neresi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Alev Alev nerede çekiliyor, dizi seti nerede? Show Tv’nin yeni dizisi Alev Alev tanıtımlarıyla gündem olmayı başardı. Dizi nerede çekiliyor, çekim mekanları neresi, işte detaylar.

Alev Alev Dizisi Nerede Çekiliyor?

Başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı Alev Alev dizisi 3 kadının kesişen hayatlarını konu alıyor. Ay Yapım imzası taşıyan Alev Alev dizisinin yönetmenliğini Ahmet Katıksız yaparken senaryosu ise Burcu Görgün Toptaş’a emanet. Dizinin çekimleri için mekan seçimleri büyük bir titizlikle yapıldı. Dizi genel olarak İstanbul’da çekiliyor. Hikayesinin gidişatına göre İstanbul’un çeşitli semtlerindeki mekanlar da çekim mekanları olarak kullanılıyor.

Alev Alev Dizisi Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Pandemiden dolayı dizi ekibi kalabalık yerlerden mümkün oılduğunca uzak durmaya çalışıyor. Dizi mekanları da buna uygun olarak seçiliyor. Alev Alev dizisi çekim mekanları için özel bir ekip çalışıyor. Genelde sakin yerler ve mekanlar tercih ediliyor. Alev Alev dizisi nerede çekiliyor merak edenler için şunun altını çizelim. Pandemi nedeni ile şuan dizinin ana çekim mekanları saklı tutuluyor. İlerleyen günlerde ayrıntılar geldiğinde yazımıza eklenecektir. Takipte kalın.

tıkla>>> Alev Alev Dizisi Oyuncuları, Kadrosu, Kim Kimdir?

İstanbul’da Çekilen Alev Alev Dizisi Konusu Ne?

Alev Alev dizisinin konusu 3 güçlü kadının kesişen hayatlarını konu alıyor. Dizide kadına şiddet teması işleniyor. Şiddet gören bir kadının kızının velayetini alma mücadelesi dizinin hikayesinin ana teması olarak işleniyor.

Etiketler: Alev Alev Nerede Çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL