Alev Alev Dizisi Oyuncuları, Kadrosu, Kim Kimdir?

Alev Alev Dizisi Oyuncuları, Kadrosu, Kim Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show TV’nin yeni dizisi Alev Alev oyuncuları ve karakterleri ile ilgi odağı oldu. Yeni dizisi iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Alev Alev oyuncu kadrosunda kimler var?

Alev Alev Oyuncu Kadrosu

Show TV’nin Ay Yapım imzalı Alev Alev dizisi oyuncuları ve hikayesi ile sezona damga vuracak. Ahmet Katıksız’ın yönettiği dizinin senaryosunu Burcu Görgün Toptaş kaleme alıyor. Tanıtım fragmanları yayınlanan Alev Alev dizisi oyuncuları ve karakterleri şimdiden aranmaya başladı. İşte Alev Alev oyuncu kadrosu.

Alev Alev Dizisi Oyuncuları

Show TV’nin iddialı dizisi Alev Alev dizisi oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile duayen oyuncu Zuhal Olcay yer alıyor. Hem tecrübeli hem de genç oyuncuları buluşturan Alev Alev dizisi birbirinden farklı güçlü üç kadının kesilen hayatlarını konu alıyor. Peki Alev Alev dizisi kim kimdir?

Alev Alev Dizisi Kim Kimdir? Karakterler!

Alev Alev Dizisi Cemre (Demet Evgar) Kim?

Alev Alev dizisi Cemre karakterini canlandıran oyuncu Demet Evgar’dır. Yaptığı yanlış evliliğin bedelini ödemek zorunda kalmıştır. Kızı ile bu zor hayata göğüs germeye çalışmaktadır.

Alev Alev Çiçek (Hazar Ergüçlü) Kim?

Alev Alev dizisi Çiçek karakterini canlandıran oyuncu Hazar Ergüçlü’dür. 1992 Kıbrıs doğumlu olan güzel oyuncu Haliç Üniversitesi mezunudur. 170 cm boyunda olan Hazar ERgüçlü, Kuzey Güney dizisi ile tanınmaya başlamıştır. Dizide Simay karakterini canlandırmıştır.

Alev Alev Rüya(Dilan Çiçek Deniz) Kim?

Alev Alev dizisi Rüya karakterini canlandıran oyuncu Dilan Çiçek Deniz’dir. 1995 Sivas doğumlu olan güzel oyuncu 177 cm boyundadır. Elidor Güzellik Yarışmasında 2014 yılında 2. Olmuştur. İlk TV tecrübesi 2015 yılında Tatlı Küçük Yalanlar isimli dizi ile yaşamıştır.

Alev Alev Ömer(Cihangir Ceylan) Kim?

Alev Alev dizisinde Ömer karakterini canlandıran oyuncu Cihangir Ceyhan’dır. 1989 Adana doğumlu olan Cihangir Ceyhan, Sıfır Bir ve The Pit dizileri ile meşhur olmuş ve Çukur dizisi ile zirve yapmıştır.

Alev Alev İskender (Berker Güven) Kim?
Alev Alev Ozan(Berkay Ateş) Kim?
Alev Alev Tomris(Zuhal Olcay) Kim?
Alev Alev Korkut(Yiğit Serdemir) Kim?
Alev Alev Atlas (Kaan Şener) Kim?
Alev Alev Çelebi(Cem Bender) Kim?
Alev Alev Ali (Toprak Can Adıgüzel) Kim?
Alev Alev Komiser Taner(Fatih Çetintaş) Kim?

Etiketler: alev Alev oyuncu kadrosu Alev Alev oyuncuları


Yorumlar

  • Berra

    Alev alev ☀️ güneş yok

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL