Aleyna Tilki Altın Kelebek Ödül  Töreninde Neden Ağladı?

Aleyna Tilki Altın Kelebek Ödül Töreninde Neden Ağladı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Bu yıl 46. sı düzenlenen Altın Kelebek ödül töreninde en iyi pop kadın şarkıcı ödülünü kim aldı sorusu çok merak edildi. Ve bu ödülün sahini 18 yaşındaki Aleyna Tilki oldu. Aleyna Tilki neden ağladı?

Her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ses getiren Altın Kelebek ödül töreninde Aleyna Tilki en iyi kadın pop şarkıcı ödülüne sahip oldu. Ödülü kendisine Demet Akalın verdi. Demet Akalın Aleyna Tilki’yi sunarken kendisinden övgü dolu sözlerle bahsetti.

Aleyna Tilki sahneye koşarak ve enerji dolu bir şekilde geldi. Duygularını ifade ederken gözyaşlarına hakim olamadı. Ve bu süreçte yaşadığı zorlukları anlatan Aleyna Tilki ne kadar zor günler yaşarsa yaşasın daima dışarıya çok mutlu ve pembe bir dünyası olduğunun imajını verdiğini anlattı.

Henüz 14 yaşındayken bu sektöre girdiğini ve her şeyi göze aldığını anlatan Aleyna Tilki’nin olumsuz tepkilerden çok rahatsız olduğunu fakat bunu yaptığı işe yansıtmamaya çalıştığını anlattı. Bu dakikalarda konuklar Aleyna Tilki’yi alkış yağmuruna tuttu. Genç yarışmacı henüz 18 yaşında Altın Kelebek ödülüne layık görüldü.

Aleyna Tilki yine çok konuşulacak bir akşama damga vurdu. Ve uzun süre Aleyna Tilki Altın Kelebek ödül töreninde neden ağladı sorusu merak edilecek.

Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama isimli ilk şarkısıyla 2017 yılına damga vurmuştu. Ardından çıkardığı tüm şarkıları büyük başarılar getiren genç şarkıcı daha uzun süre sahnelerde kendinden söz ettirmeye devam edecek.

Etiketler: aleyna tilki neden ağladı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL