Kimse Bilmez Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Hikayesi

Kimse Bilmez Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Hikayesi

Yazar: Emre Kimse Bilmez

2019 yılı için yeni bir dizi projesi daha gündeme geldi. ATV için hazırlanan ve yapımcılığını Baba yapım’ın üstlendiği Kimse Bilmez dizisi 2019’un yaz sezonu için düşünülen bir yapım. Dizinin oyuncu kadrosu ve konusu tabii ki merak ediliyor. Tüm detaylar yazımızın devamında…

Senaryosu Hakan kandal tarafından yazılan ve yönetmenliğini Kartal Çimden ve U. Hakan Eren’in yapacağı yeni dizi Kimse Bilmez ATV ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Dizi daha dram, aksiyon, macera ve aşk temalı olacak. Dizi nisan ayı için düşünülse de yaz sezonunda da devam etmesi muhtemel bir yapım. Dizinin tadında devam etmesi için çalışmalar özenle yapılıyor. Mart ayında çekimleri başlanacak yapımı nisan mayıs ayları gibi ATV ekranlarında seyircisiyle buluşması bekleniyor.

Kimse Bilmez Dizisi Hikayesi Konusu

Merakla beklenen Kimse Bilmez dizisi isminden de anlaşılacağı üzere Kimse Bilmez isminde iki genç aşığım aşklarını ekranlara getirecek. Daha çok imkansız bir aşk hikayesini konu edinen Kimse Bilmez dizisinin oyuncu kadrosu da merak ediliyor. Özellikle Kimse Bilmez karakterlerini hangi iki başrol oyuncusunun eşlik edeceği kulislerde konuşulmaya başlandı. İşte Kimse Bilmez dizisi oyuncu kadrosu.

Kimse Bilmez Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kimse Bilmez Dizisi Ali(Kerem Cem) kimdir?

1977 Muğla doğumlu olan Keremcem kariyerine ses sanatçısı olarak başlamıştır. 2006 yılında 13. Kral Tv Video Müzik ödüllerinden En İyi Pop Erkek Şarkıcı ödülünü almıştır. 2014 yılında Seda Güven ile evlenmiş ve 2015 yılında boşanmışlardır. Keremcem kariyerine oyunculukla devam eden şarkıcılardan birisidir. Bir çok dizi ve sinema projesinde yer almıştır.

Kimse Bilmez Dizisi Sevda(Özgü Kaya) kimdir?

Kimse Bilmez Pilot Süleyman (Burak Serdar Şanal) Kimdir?

Şanal dizide karizmatik, gözü kara ve dengesiz bir adama hayat verecek. “Kimse Bilmez” dizisinde en büyük hayali uçak almak olan Pilot, Sebahat Kumaş’ın canlandıracağı tesettürlü eczacı Duygu Selvi’yi sevmektedir. Ancak Duygu, platonik olarak Ali’ye (Keremcem) aşıktır.

Kimse Bilmez Tuğçe (Zehra Yılmaz) Kimdir?

Kimse Bilmez Duygu (Sebahat Kumaş) Kimdir?

Dizide Sevda karakterini canlandıracak olan Sebahat Kumaş 1989 Aydın doğumludur 169 santimetre boyunda olan güzel oyuncu aynı zamanda modellik de yapmaktadır. Çocukluk yıllarını İzmir’de geçiren güzel oyuncu liseden sonra fotoğrafçılığa ilgi duymuş Anadolu Üniversitesi fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümünden mezun olmuştur. Üniversite sonrasında oyunculuk adına ilgi duyan güzel oyuncu Sebahat kumaş, 2009 yılında ilk kez oyunculuğa adım atmıştır.

Kimse Bilmez Uygur Sayıkaya (Engin Hepileri) Kimdir?

Kimse Bilmez Dizisi Hakan(Cenk Torun) kimdir?

1974 Ankara doğumludur. İlk kez Yıldız Tilbe’nin Delikanlık isimli şarkısının klibinde yer almıştır.Aslında Marmara Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olan oyuncu kendisine oyunculuk alanında bir kariyer çizmiştir. Çılgın Bediş dizisinde Yonca Evcimik ile beraber oynamıştır.

Etiketler: Ali ve Sevda Dizisi hikayesi Ali ve Sevda Dizisi Konusu Ali ve Sevda Dizisi Oyuncu Kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL