Ali ve Sevda Eczacı Duygu Kimdir?(Sebahat Kumaş)

Ali ve Sevda Eczacı Duygu Kimdir?(Sebahat Kumaş)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ali ve Sevda dizisinde Aliye aşık tesettürlü eczacı Duygu karakteri dikkat çeken simalardan birisi. Duygu karakterini kim canlandırıyor, oyuncu nereden tanıyoruz? Ali ve Sevda dizisi Duygu kimdir, gerçek adı, oynadığı diziler?

Tesettürlü eczacı Duygu karakteri Ali ve Sevda dizisinde başrol karakteri Aliye aşık olan güzel bir kızdır. İmkansız bir aşkı olan duygu bu aşkını içine atmaktadır. Uzaktan uzağa Ali ilseven Duygu karakterini canlandıran oyuncu Sebahat Kumaş’tır.

Sebahat kumaş özelliği ve performansı ile uzun zamandır birçok kesimin dikkatini çekmektedir. 1989 Aydın doğumlu olan güzel oyuncu 169 santimetre boyundadır. üniversite eğitimini fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümünde tamamlamıştır. bir dönem modellik de yapan güzel oyuncu Sebahat kumaş 2009 yılında ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Birçok dizi ve sinema projesinde yer alan Sebahat kumaş özellikle Türk malı, Adanalı, arka sıradakiler, muhteşem yüzyıl, kalbimdeki Deniz ve Bahar dalları gibi ses getiren projelerde yer almıştır.

Özellikle 2013 yılında oynadığı Karagül isimli dizide canlandırdığı Melek karakteri ile birçok kesim tarafından tanınır hale gelmiştir. sonrasında kalbimdeki Deniz dizisindeki Diyar karakteri ile oldukça beğenilmiş ve geniş bir kesime hitap etmiştir. Sebahat kumaş’ın çocukluk yılları İzmir’de geçmiştir

Çocukluğumdan beri ilgi duyduğu fotoğrafçılığı hiçbir zaman bırakmamış üniversite eğitimini ve bu alanda almıştır. Güzelliği ön planda olan Sebahat kumaş fotoğrafçılığın yanısıra modellikte yapmış sonrasında ise oyuncular ilgi duyarak kariyerinin ama çizgisini oyunculuk üzerine oluşturmuştur.

Etiketler: Ali ve Sevda duygu kimdir Ali ve Sevda oyuncu kadrosu Ali ve Sevda oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL