Ali ve Sevda Pilot(Süleyman) Kimdir? Nereden Tanıyoruz? (Ali Burak Ceylan)

Ali ve Sevda Pilot(Süleyman) Kimdir? Nereden Tanıyoruz? (Ali Burak Ceylan)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

2019 yılının yeni dizilerinden ve ATV ekranlarında seyircisiyle buluşacak olan Ali ve Sevda dizisinde karakterleri ve oyuncuları belli oldu. Casting çalışmalarının hemen hemen bittiği dizide çok değişik ve ilginç karakterler ekranlara gelecek. Süleyman karakteri de bunlardan birisi. Ali ve Sevda Süleyman kimdir tüm detaylar…

Dizide Ali Burak Ceylan Ana karakter Ali’nin pilot lakaplı mafya lideri kardeşi Süleyman karakterini Hayat verecektir. Aynı zamanda Duygu kendisine deli gibi aşıktır. Duygu karakteri, tesettürlü eczacı olarak karşımıza çıkmaktadır. peki dizide pilot lakaplı Süleyman karakterini canlandıran Ali Burak Ceylan kimdir?

Ali Burak Ceylan 1991 İstanbul doğumludur. 170 santimetre boyunda olan genç oyuncu mavi gözlüdür ve İkizler burcundandır. Sporla yakından ilgili olan Ali Burak 15 15 yaşlarında güreş yapmıştır. Geçirdiği rahatsızlıktan dolayı bir işi bırakan Ceylan daha sonra binicilik sporunda merak salmıştır. Lisans eğitimini de binicilik üzerine alan oyuncu atçılık ve antrenörlük bölümünden mezun olmuştur.

Uzun yıllar at binen oyuncu eğitimi ve eğitim sonrası ki süreçte bedensel ve zihinsel engelli birçok vatandaşımızın atla terapi ve rehabilitasyon.

Boş zamanlarında abisinin restoran dükkanına işletmektedir ve bundan zevk almaktadır. Yakın çevresi ile yaptığı konuşmalarda hayallerinden birisinin içerisinde atlar olan bir çiftlik evi yapmak ve farklı bir ülkede yaşamaktır.

Etiketler: Ali ve sevda pilot kimdir ali ve sevda Süleyman kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL