Aliço’nun Babası Kim, Komutan Aliço’nun Babası mı?

Aliço’nun Babası Kim, Komutan Aliço’nun Babası mı?

Yazar: Emre Çukur

Çukur dizisi 3. sezonu 16 eylül pazartesi günü başladı. Çukur yeni sezonda yeni bir hikaye ve kurgu ile ekranlara geliyor. Dizinin yeni sezondaki kilit ismi Aliço olacak. Aliço şuan da farklı bir evde tutulmakta. Yanında ise ordudan bazı adamlar var. Bunlardan birisi ise Aliço’nun baba dediği kişi.

Aliço’nun babası kim, Aliço’nun komutanı onun babası mı? Aliço 2.sezonun sonunda ordudan bir ekip tarafından aranıyordu. Aliço son anda kurtarıldı ve kaçırıldı. Aliço Çukur’dan uzak bir yerde askeriyeden kalma adetlerle gününü geçirmektedir. Yanında ise yine ordudan arkadaşları ve komutanı vardır.

Aliço yeni bölümde uyurken aniden uyandırılır. Aliço kalkar kalkmaz tekmil getirir. Karşısında ise komutan görünümünde birisi vardır. Aliço gömleklerini ilikleyemez. Komutanı ona yardım ederken Aliço ona baba der. Komutan ise “burada baba yok, komutan diceksin” der. Bu sahneden sonra izleyenler Aliço’nun babasını sorgulamaya başladılar.

Aliço’nun babası var mı, Aliço’nun babası kim, Aliço’nun komutanı onun babası mı? Çukur yeni sezonda neler yaşandı, kısaca hatırlayalım. Çukur’daki tüm erkekler hapistedir. İdris ise ölmüştür. Çukur’da kalan tek kişi Akın’dır. Akın ise gözünü hırs büyümüş bir şekilde Çukur’da hakimiyet kurmak istemektedir.

Babası Selim ile hapiste görüşmüş ona bazı gerçekleri anlatmıştır. Sanki Akın’ın yaptıklarının hepsi bir plan üzeredir. Diğer taraftan arkadaşı ve sağ kolu Kutay ile görüşmesinde hainliği yeniden ortaya çıkmaktadır. Amcası Yamaç’ın geldiğini gördüğünde sevinmesi onun bilerek böyle davrandığını düşündürmekte. Ancak yanlız kaldığında hain planlarına devam etmesi insanın kafasında soru işaretleri oluşturmaktadır.

Çukur’da tüm dengeleri bozacak olan isim Aliço’dur. Aliço kendine gelmiş ve iyileşmiş bir şekilde Çukur’a geri dönecek ve Koçovalı ailesinin yeniden Çukur’a hakim olmasıa vesile olacaktır.

Etiketler: aliço'nun babası kim Aliço'nun komutanı kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL