Alişan’ın Eşi Buse Varol Hamile Mi?

Yazar: Emre Magazin

Son zamanların en çok konuşulan çiçeği burnunda çifti Alişan ve Buse Varol’dan müjdeli haber geldi. 6 Mayıs 2018 tarihinde dünya evine giren Alişan ve Buse Varol 40 gün sonra 5 haftalık hamile olduğu açıklandı.

Buse Varol ve Alişan son zamanlarda sosyal medyadan paylaştıkları eğlenceli videolar ve vinelarla en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Hatta paylaştıkları eğlenceli ve renkli videolar sonucunda bir mobilya şirketinden reklam teklifi aldılar ve çift birlikte reklam filminde rol alacaklar.

Diğer bir söylenti ise yeni sezonda birlikte program sunacakları yönündeydi fakat Buse Varol’un hamile olması programın iptal olmasına neden olabilir. Sevilen şarkıcı Alişan her fırsatta bebek sahibi olmak istediğini dile getiriyordu. Ve çiftin mutlu haberi kısa sürede kamuoyunda duyulmaya başladı.

Buse Varol ve Alişan gösterişli bir düğünle hayatlarını birleştirirken çiftin nikah şahidi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmuştu. Alişan ve Buse Varol’un düğünler uzun süre magazin gündemini meşgul ederken çiftin sosyal medyadan paylaştıkları müjdeli haber hayranlarını sevindirdi.

Etiketler: alişanın eşi hamile mi buse varol hamile mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL