Alışveriş Melekleri 24 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı?

Alışveriş Melekleri 24 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan stil yarışması Alışveriş Melekleri’nde 3 yarışmacı kendi konseptini oluşturup başka bir yarışmacıya giydirip puan kazanmaya çalışıyor. Cuma günleri ise kazanan yarışmacı ödülü alıyor. İvana Sert Kemal Doğulu’nun birlikte sunduğu yarışma yeni bölümleri ile devam ediyor. Peki 24 Kasım haftanın kazanan yarışmacısı kim oldu? Yazımızda.

Alışveriş Melekleri 24 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı?

Alışveriş Melekleri stil ve moda yarışmasında Simay Tokatlı, Nihal Candan, Ayşegül Doğan her hafta galip gelebilmek için kıyasıya bir mücedele içindeler. Simay Tokatlı ve Ayşegül Doğan ile Nihal Candan arasında zaman zaman gergin anlar yaşansa da yarışmacılar stil tutkunu olmaları nedeniyle yarışmaya ve finale odaklanmış durumdalar. Peki 24 Kasım kim kazandı?

Alışveriş Melekleri 24 Kasım kazananı henüz belli olmadı. Alışveriş Melekleri 24 Kasım kazananı belli olduğunda buradan bilgi vereceğiz. Siz Alış veriş Meleklerinde kimin kazanmasını istiyorsunuz? Yarışmada kimi tutuyorsunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu hafta kazanan isimler Ayşegül ve Berna oldu. Toplamda 7 puan ile 10 bin liranın sahibi oldular. Ceren ve Simay 6 puan alırken, Nihal ve Gizem 2 puan da kaldı. 

Etiketler: alışveriş melekleri 24 kasım haftanın finali alışveriş melekleri 24 kasım haftanın kazananı kim oldu alışveriş melekleri 24 kasım kim kazandı


Yorum yaz