Alışveriş Melekleri 8 Aralık Kim Kazandı? Haftanın Şampiyonu!

Alışveriş Melekleri 8 Aralık Kim Kazandı? Haftanın Şampiyonu!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Alışveriş Melekleri kaldığı yerden devam ediyor. Geçen haftanın kazanan yarışmacısından sonra Alışveriş Meleklerinde 8 Aralık kazanan yarışmacısı merak konusu oldu. 8 Aralık Cuma günü büyük ödülü kazanan yarışmacı açıklandığında yazımızda bulabilirsiniz.

Alışveriş Melekleri 8 Aralık Kim Kazandı? Haftanın Şampiyonu!

Kanal D ekranlarının stil ve moda yarışması Alışveriş Melekleri Kadir Doğulu ve İvana Sert’in jüri üyeliği ve sunumu ile devam ediyor. Yarışmada Ayşegül, Simay ve Nihal arasında kıyasıya bir mücadele yaşanıyor. Bu hafta format değişikliğine gidilerek Deniz Akkaya da yarışmaya jüri üyesi olarak dahil oldu. Ayrıca yarışmacı sayısı 3’ten 5’e çıkarıldı.

Geçen hafta yapılan yarışmada Ayşegül Deniz ile birlikte 6 puan alarak şampiyon olmuştu. Simay ve Seren 4 puan alırken, Nihal ve Didem 3 puanda kaldı. Bu hafta kimin şampiyon olacağı 8 aralık cuma günü belli olacak. 8 aralık şampiyonuna buradan ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Melekleri 8 Aralık şampiyonu kim olacak? Sizin şampiyon olarak görmeyi istediğiniz isim kim? Bu onudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu hafta elemeye Nihal ile Neslihan ve Ayşenur ile Çağla kaldı. Bu iki yarışmacıdan Ayşenur ve meleği Çağla yarışmaya veda etti.

[pembetext]Alışveriş Melekleri 1 Aralık Kim Kazandı? Tıklayınız![/pembetext]

Alışveriş Melekleri 4 Aralık Fragmanı!

Etiketler: alışveriş melekleri 8 aralık haftanın kazananı kim alışveriş melekleri 8 aralık kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL