Alışveriş Melekleri Program Formatı? Jüri Üyeleri Kim?

Alışveriş Melekleri Program Formatı? Jüri Üyeleri Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan stil yarışması Alışveriş Melekleri hafta içi her gün 13.00’te yayınlanacak. Kanal D Fox Tv’in Stil Avcıları programına karşı yeni bir stil programı yayınlamaya karar verdi. Program için ünlü isimlerle anlaşan kanal yönetiminin bu hamlesi nasıl sonuçlanacak merak konusu oldu. Programda 3 yarışmacı hafta içi kendi stillerini oluşturacak ve kazanan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak. Her hafta yeni yarışmacıların yarışacağı programın jüri üyeliğini ise İvana Sert ve Kemal Doğulu yapacak. 

Alışveriş Melekleri Jüri Üyeleri

Ivana Sert Kimdir?

1979 yılında Sırbistan’da dünyaya geldi. Eski manken ve stilistir. 2002 yılında Türkiye’ye yerleşmiş ve Yurdal Sert ile evlenmiş bu evlilikten bir de çocukları dünyaya gelen çift sonrasında boşanmıştır. Bugün Ne Giysem adlı program sunuculuğunu yaptı.

Kemal Doğulu Kimdir?

1979 yılında Mersin’de dünyaya gelen oyuncu, tasarım, fotoğrafçı ve modacıdır. Küçük yaştan itibaren bir çok zorluk çeken Doğulu, kuzeninin kuaför dükkanında çalıştı. İşte Benim Stilim’de jüri üyeliği yapan Doğulu’nun bir çok albüm çalışması da bulunmaktadır.

[pembetext]Stil Avcıları Program Yarışmacıları Kim? Tıklayınız![/pembetext]

Alışveriş Melekleri Fragman Videosu!

Etiketler: alışvariş melekleri jüri üyeleri kimler alışveriş melekleri nasıl bir program alışveriş melekleri program formatı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL