Alp Navruz’un Sevgilisi Ebru Şam Kimdir, Yaşı, İşi Ve Kariyeri?

Yazar: Emre Magazin

Geçtiğimiz günlerde Alp Navruz sahilde gezerken yanında bir kızla görüntülenmiştir. Ünlü oyuncu o anda partnerinin kimliğini gizlemiştir. Maske de takan güzel kızın kim olduğu ortaya çıktı. Ebru Şam… Peki Ebru Şam kimdir, işte detaylar…

Oyuncu Alp Navruz, geçtiğimiz hafta yeni sevgilisiyle sahilde yürüyüş yaparken görüntülendi. Ancak yanındaki kızın kimliği yüzündeki maske nedeni ile tespit edilememişti. Sabah Gazetesi’nden Gökhan Gökduman’ın haberine göre yüzündeki maskeden dolayı tanınmayan kişinin, 2009 Türkiye Güzeli Ebru Şam olduğu ortaya çıktı. Peki Alp Navruz’un yeni sevgilisi Ebru Şam kimdir?

Ebru Şam 1990 Almanya’da Solingen’de doğmuştur.  175 cm boyunda olan güzel oyuncu ve model 2009 Türkiye Güzeli seçilmiştir. Bir dönem kanser tedavisi gören Şam, Almanya’ya yerleşip kariyerine ara vermişti. Pikaçu taklidini iyi yapmasından dolayı arkadaşları arasında pikaçu Ebru olarak çağırılır.

Adanalı dizisinde rol almış olan Abru Şam güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Daha önce Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile birlikte olduğu haberleri de kulislerde gezmişti.  Adanalı dizisinden sonra kanser tedavisi için Almanya’ya gitmiş ve bir süre kariyerine ara vermişti. Şimdi ise gelen bilgilere göre yeni projeler için hazırlığa başlamış.

Etiketler: alp navruz ebru şam kimdir alp navruz sevgilisi ebru kim ebru şam kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL