Alper Potuk’un Sevgilisi Sebahat Kumaş Kim? Hangi Dizilerde Oynadı?

Alper Potuk’un Sevgilisi Sebahat Kumaş Kim? Hangi Dizilerde Oynadı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Alper Potuk yine özel hayatıyla gündemde. Tuvana Türkay ile uzun süre birliktelik yaşayan Ünlü futbolcu şimdilerde son olarak Kalbimdeki Deniz dizisinde rol alan Sebahat Kumaş ile aşk  yaşıyor.

Ünlü futbolcunun hayranları Alper Potuk’un yeni sevgilisi Sebahat kumaşçı kim sorularına yanıt arıyor. Sebahat kumaşçı son olarak Kalbimdeki Deniz dizisinde rol almıştı. Fakat oyuncunun asıl ünlendiği ve tanındığı dizi Karagül olmuştu.

Sebahat Kumaş kim? 26 Eylül 1989 tarihinde Dünyaya gelen oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi fotoğrafçılık Ve kameramanlık bölümünden mezundur.

Bir dönem modellik yaptıktan sonra Sebahat Kumaş 2009 yılında oyunculuğa adım attı. Arka Sıradakiler, Bahar Dalları, Adanalı, Türk Malı ve Muhteşem Yüzyıl gibi yapımlarda rol aldı fakat Sebahat Kumaş; 2013 yılında ekranlara gelen Karagül adlı dizide canlandırdığı “Melek” karakteriyle popülerlik kazandı. Karagül dizisinin ardından Kalbimdeki Deniz dizisinde “Diyar Sarıkaya” rolü ile izleyiciden tam not almayı başardı.

 

Etiketler: Alper potukun Sevgilisi Sebahat kumaş kin Sebahat kumaş kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL