Altın Tepsi Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Altın Tepsi Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Med Yapım tarafından daha önce ATV ekranları için hazırlanan dizi Altın Tepsi Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Dizi de elit insanların karanlık işleri konu edilecek. Dizinin Senaristliğini Melis Civelek üstlenirken, yönetmenliğini ise Neslihan Yeşilyurt yapacak. Dizinin başrollerinde ise Şevval Sam, Talat Bulut gibi önemli isimler bulunuyor.

Altın Tepsi Dizisi Oyuncu Kadrosu

Altın Tepsi dizisinde rol alacak olan Şevval Sam, Talat Bulut ışında Onur Tuna’nında rol alacağı konuşulurken cast çalışmaları devam ediyor. Dizide rol alacağı belli olan oyuncuların bilgisi güncellenecektir.

Şevval Sam Kimdir?

1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi şarkıcı Leman Sam’dır. Üniversiteyi Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik bölümünde okuyarak bitirdi. Oyuncu Süper Baba’da göstermiş olduğu performansla beğeni topladı. Oyuncu asıl işi müzik üzerine oldu. Özellikle Karadeniz şivesi ile söylediği şarkılar çok beğenildi. Beşiktaşın Sarı Fırtına lakaplı futbolcusu Metin Tekin ile evlendi ve bir çocuğu oldu. Sonra boşandılar.

Talat Bulut Kimdir?

1956 yılında Kars ilinde dünyaya geldi. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Elektrik Elektronik bölümünü okurken yarıda bırakmış ve tiyatroya yönelmiştir. 1979 Hazal filminde Türkan Şoray ile birlikte rol almış ve ilk oynadığı film olmuştur. Talat Bulut’un bir çok ödülü de bulunmaktadır.

Onur Tuna Kimdir?

1988 yılında Çanakkale’de dünyaya gelen oyuncu, 9 Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi okuyan oyuncu, tiyatro ve oyunculuk için eğitimler aldı. Gitar çalmasını da bilen oyuncunun 70’e yakın şarkısı bulunmaktadır. Oyuncu ayrıca 4 yıl profesyonel mankenlik yapmıştır.

Sevda Erginci Kimdir?

1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 4 yaşında iken anne ve babası boşanmıştır. 1,5 yıl oyunculuk eğitimi alan oyuncu 15 yaşından beri oyunculuk yapmaktadır. 2012 yılında Koyu Kırmızı adlı dizide Ayşe karakterini canlandırmıştır. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol alan oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Ver Elini Aşk dizisinde rol almıştır. Oyuncu dizide Onur Tuna’nın partneri olacak.

Eda Ece Kimdir?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yeşil gözlü, açık sarı saçlı, 167 boyunda 53 kg ağırlığındadır. Hayat Bilgisi, Bez Bebek, Adını Feriha Koydum, Pis Yedili ve İlişki Durumu Karışık dizilerinde rol almıştır.

Şafak Pekdemir Kimdir?

1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünde okudu. 2011 yılında Şüphe adlı dizide Aslı karakterini canlandırmıştır. Leyla ve Mecnun dizisinde Nisa karakterini canlandırmıştır.

Barış Aytaç Kimdir?

1985 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 1.90 boyunda 88 kg ağırlığındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. 2011 yılında Gün Akşam Oldu dizi ile oyunculuğa başlamıştır. Gülümse Yeter, Acil Aşk Aranıyor dizilerinde rol almıştır. Oyuncu son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kalp Atışı’nda Fatih karakterini canlandırmıştır.

Ahmet Kaynak Kimdir?

1978 yılında İzmit’de dünyaya gelen oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Kavak Yelleri, Sen De Gitme, Galip Derviş, Evli ve Öfkeli, Aşk ve Gurur projelerinde yer almıştır.

Altın Tepsi Dizisi Fragmanı!

Altın Tepsi dizisi fragmanı henüz yayınlanmadı.

Etiketler: altın tepsi dizisi konusu altın tepsi dizisi oyuncu kadrosu altın tepsi dizisi oyuncuları


Yorum yaz